مسابقه «عکاسی از کلاس درس دانشگاهی» و « یادداشت نویسی درباره کلاس درس»

۲۷ مهر ۱۳۹۴ | ۱۵:۲۸ کد : ۱۴۱۲۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۰۰۹
پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم دو مسابقه ملی «عکاسی از کلاس درس دانشگاهی» و « یادداشت نویسی درباره کلاس درس» را برگزار می کند. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دبیرخانه این مسابقه، ازتمام...
پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم دو مسابقه ملی «عکاسی از کلاس درس دانشگاهی» و « یادداشت نویسی درباره کلاس درس» را برگزار می کند.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دبیرخانه این مسابقه، ازتمامی دانشجویان، استادان، کارکنان به ویژه اعضا کانون های فیلم و عکس و سایر کانون های فرهنگی و هنری دانشگاه ها دعوت می کند تا در دو مسابقه عکس و یادداشت نویسی درباره کلاس درس شرکت کنند.
این مسابقه برای تکمیل «پروژه مطالعات کلاس درس در دانشگاه های ایران» که یکی از پروژه ‌های سال جاری در پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم است، برگزارمی شود تا از ابعاد مختلف ، این موضوع بررسی شود.
این دبیرخانه اعلام کرده است که حتی اگر فردی به عنوان نماینده نهاد یا رسانه ای تصاویری از کلاس های درس تهیه کرده باشد، نیز می تواند درمسابقه عکس حضور پیدا کند اما در مسابقه یادداشت نویسی تنها کسانی که هم اکنون دانشجو به شمار می آیند می توانند شرکت کنند.
همچنین پایان مهلت ارسال آثار 30 دی ماه سال جاری است و نتایج تا پایان بهمن ماه سال جاری درصورت تمدید نشدن مهلت ارسال آثار اعلام خواهد شد.
 مسابقه عکس در دو بخش آماتور و حرفه ای و مسابقه یادداشت نویسی دریک بخش عمومی جوایزی ارزنده را به برگزیدگان و شایستگان تقدیر اهدا خواهند کرد و آثار برتر درقالب اثری نفیس توسط پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی منتشر و نمایشگاهی از آنها نیز درحاشیه ارائه پژوهش های انجام شده برگزار می شود.
گفتنی است علاقه مندان به شرکت دراین دو مسابقه می توانند آثار خود را به نشانی اینترنتی Iranianclassroom@gmail.com ارسال کنند.