مسابقات فوتسال، والیبال و بسکتبال دوازدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختربه نیمه نهایی رسیدند

۲۳ مرداد ۱۳۹۳ | ۱۷:۴۳ کد : ۱۴۱۱۴ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۸۰۱
رقابت های سه رشته فوتسال، والیبال و بسکتبال المپیاد ورزشی دانشجویان دختر با برگزاری رقابت های مرحله یک چهارم نهایی و شناخت تیم های راه یافته به مرحله نیمه نهایی پیگیری شد. به گزارش روابط عمومی وزار...
مسابقات فوتسال، والیبال و بسکتبال دوازدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختربه نیمه نهایی رسیدند

رقابت های سه رشته فوتسال، والیبال و بسکتبال المپیاد ورزشی دانشجویان دختر با برگزاری رقابت های مرحله یک چهارم نهایی و شناخت تیم های راه یافته به مرحله نیمه نهایی پیگیری شد.

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در رشته والیبال تیم دانشگاه های خوارزمی، بیرجند، شیراز  و تهران با غلبه بر تیم های رقیب به نیمه نهایی رفتند و دراین مرحله ابتدا دانشگاه های خوارزمی با بیرجند و شیراز با تهران جهت صعود به مرحله نهایی مقابل یکدیگر قرار خواهند گرفت.

در رشته فوتسال هم دانشگاه های زنجان ، پیام نور قزوین، علمی کاربردی تهران و اصفهان با پیروزی برابر رقبا به مرحله نیمه نهایی رسیدند و در این مرحله دانشگاه های زنجان با اصفهان، پیام نور قزوین  با جامع علمی کاربردی تهران به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

در رشته بسکتبال نیز با پایان یافتن مسابقات مرحله یک چهارم نهایی دانشگاه های شهید بهشتی، بوعلی سینای همدان، شیراز و اصفهان به مرحله نیمه نهایی راه یافتند.