مسئولان دانشگاه سمنان با خانواده شهدا در سمنان دیدار کردند

۱۴ بهمن ۱۳۹۳ | ۱۴:۱۲ کد : ۱۴۱۰۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۱۰
به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی، مسئولان دانشگاه سمنان با حضور در منزل شهید محمد خابوری و سردار شهید حاج محمود اخلاقی با خانواده آنان دیدار و گفتگو کردند .به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، مسئول نهاد ...
به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی، مسئولان دانشگاه سمنان با حضور در منزل شهید محمد خابوری و سردار شهید حاج محمود اخلاقی با خانواده آنان دیدار و گفتگو کردند .
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه سمنان در این دیدار به نقش شهدا در دفاع از ارزشهای اسلامی و پیشرفت کشور اشاره کرد و گفت : پیشرفت های امروز کشور در همه عرصه ها از جمله در بخش علمی ، مرهون خون شهداست و وظیفه همه ی مردم است که همیشه قدر دان شهدا و خانواده آنان باشند و آنها را به فراموشی نسپرند..
حجت الاسلام حسین ذوالفقاری لقب افزود : مسئولان هم در سنگر خود و با خدمت رسانی به مردم وظیفه دارند حافظ خون شهدا و دستاوردهای آنان که بقای جمهوری اسلامی است باشند و باید این فرهنگ را به جوانان و دانشجویان نیز اشاعه داد .
وی گفت : جوانان باید مراقب تهاجم فرهنگی دشمن که سعی در کم رنگ کردن برکات انقلاب اسلامی و اسلام دارند باشند و با هوشیاری کامل در این جبهه فرهنگی پیروز شوند و ادامه دهنده راه شهدا باشند .
گفتنی است  در این دیدارها دکتر هنر بخش رئوف  ،رئیس دانشگاه سمنان با اهدای لوح از خانواده این دو شهید والا مقام قدر دانی کرد .