مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه شهرکرد: عزت و آبروی ملت ایران مدیون خون شهدا است

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ | ۱۶:۴۱ کد : ۱۴۰۹۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۴۰۶
حجت‌الاسلام جعفری مسئول نهادنمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه شهرکرد دراجلاسیه پایانی 72 شهید دانشجو، عزت و آبروی ملت ایران را مدیون خون شهدا دانست. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دراجلاسیه پایانی ...
حجت‌الاسلام جعفری مسئول نهادنمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه شهرکرد دراجلاسیه پایانی 72 شهید دانشجو، عزت و آبروی ملت ایران را مدیون خون شهدا دانست.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دراجلاسیه پایانی 72 شهید دانشجوی استان چهارمحال و بختیاری، حجت‌الاسلام و‌المسلمین دکتر جعفری ،شهدای دانشجوی استان را تندیس مقاومت و شجاعت دانست و گفت:‌ این اجلاسیه با تلاش اعضای بسیج دانشجویی دانشگاه‌ها و استان برگزارشد تا دریک فضای معنوی همه مهمان شهدا باشیم.
وی دوران 8 سال دفاع مقدس را نورانی‌ترین نقطه تاریخ کشور عنوان کرد و افزود:‌ شهدا با جان‌فشانی خود چه در دوران دفاع مقدس و چه درطول قرون گذشته کشور، اجازه ندادند که حتی ذره‌ای ازخاک کشور نصیب بیگانگان شود.
دکترجعفری با تأکید بر زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا برای عزت و سربلند کشور، گفت:‌ بزرگداشت یاد و خاطره 72 شهید دانشجو استان چهارمحال و بختیاری قدمی کوچک برای گرامی داشت عزیزانی است که عزت و آبروی ملت ایران مدیون خون آنها است.
حجت‌الاسلام جعفری درپایان گفت:‌ شهید لحظه‌ای که بر زمین می‌افتد گناهان او نیز همگام با جسمش بر زمین افتاده و معصوم می‌شود.
وی ابراز امیدواری کرد که با الهام از شهدا و پیروی از راه آن ها همواره مقاوم باشیم و دربرابر مشکلات استواری کنیم.