مرکز مشاوره و درمانی دانشگاه صنعتی ارومیه افتتاح شد

۱۹ مهر ۱۳۹۵ | ۱۵:۱۹ کد : ۱۴۰۷۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۲۳
مرکز مشاوره و درمانی دانشگاه صنعتی ارومیه امروز با حضور دکتر جعفر عبدالهی شریف رئیس دانشگاه صنعتی ارومیه و جمعی از مسئولان این دانشگاه افتتاح شد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در این مراسم دکتر عبد...
مرکز مشاوره و درمانی دانشگاه صنعتی ارومیه افتتاح شد
مرکز مشاوره و درمانی دانشگاه صنعتی ارومیه امروز با حضور دکتر جعفر عبدالهی شریف رئیس دانشگاه صنعتی ارومیه و جمعی از مسئولان این دانشگاه افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در این مراسم دکتر عبدالهی شریف و اعضای هیئت رئیسه ضمن بازدید از این مرکز مشاوره و درمانی و گفتگو با مسئولان مربوطه ، در جریان خدماتی که در این مرکز به دانشجویان و کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه ارائه خواهد شد، قرار گرفتند.
این مرکز مشاوره و درمانی به همت مجموعه معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه صنعتی ارومیه و پیگیری قابل تقدیر مرکز مشاوره و مسئولان مربوطه و حمایت مالی رئیس سازمان امور دانشجویان کشور و مساعدت هیئت رئیسه دانشگاه این ایجاد شده است و دانشجویان برای دریافت خدمات درمانی مرکز مشاوره و درمانی می توانند در ساعات 11 الی 13 روزهای شنبه، یکشنبه و چهارشنبه به این مرکز که در تالار تشکل های دانشگاه مستقر است مراجعه کنند و همچنین جهت دریافت خدمات مشاوره ای می توانند در ساعات اداری روزهای شنبه تا چهارشنبه به مرکز مشاوره دانشگاه مستقر در محوطه پشتی دانشگاه مراجعه کنند.
گفتنی است در مرکز درمانی با حضور پزشک متخصص و پزشک عمومی خدمات درمانی و در مرکز مشاوره با حضور متخصصان و روانشناسان بالینی خدماتی نظیر مشاوره فردی، مشاوره تحصیلی، کارگاه های آموزشی، مشاوره گروهی، زوج درمانی، مشاوره قبل از ازدواج و مواردی از این قبیل به دانشجویان ارائه می شود.

( ۱ )