مرکز بهداشت و درمان دانشگاه تبریز به عنوان مرکز برتر انتخاب شد

۱۲ خرداد ۱۳۹۴ | ۱۴:۱۹ کد : ۱۴۰۴۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۸۵
مرکز بهداشت و درمان دانشگاه تبریز، از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به عنوان مرکز برتر انتخاب شد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، بر همین اساس طی لوح سپاسی به امضای دکتر مجتبی صدیقی معاون وزیر و رئ...
مرکز بهداشت و درمان دانشگاه تبریز به عنوان مرکز برتر انتخاب شد
مرکز بهداشت و درمان دانشگاه تبریز، از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به عنوان مرکز برتر انتخاب شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، بر همین اساس طی لوح سپاسی به امضای دکتر مجتبی صدیقی معاون وزیر و رئیس سازمان امور دانشجویان و دکتر حمید یعقوبی سرپرست دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، این امر به دانشگاه تبریز اعلام و از مرکز بهداشت این دانشگاه تقدیر شده است.
بر پایه این گزارش، در بخشی از این لوح تقدیر آمده است:  پویایی هر سازمان در گرو خلاقیت ها و تلاش هایی است که از درون سازمان نشات می گیرد و هر تلاشی که در راستای به ثمر نشستن این خلاقیت ها باشد، بی تردید نقش سازنده ای در تعالی سازمانی دارد. ضمن قدردانی و ارج نهادن به تلاش ارزنده رئیس و همکاران آن مرکز در ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به دانشجویان عزیز کشور، بدین‌وسیله آن مرکز را به عنوان مرکز بهداشت و درمان برتر در حوزه نظارت های بهداشتی در سال 1393 بر می گزیند.
دکتر حسین ساعی رئیس مرکز بهداشت و درمان دانشگاه تبریز با اشاره به عملکرد این مرکز در مورد خدمات جدید این مرکز گفت: در سال جدید بخش دندانپزشکی مرکز بهداشت و درمان دانشجویان با تجهیز کامل و به کارگیری 3 دندانپزشک مجرب و همچنین داروخانه این مرکز، با ظرفیت قرارداد با تمامی بیمه در حال خدمت رسانی به دانشگاهیان است.
به گفته وی، مرکز بهداشت دانشگاه تبریز از سال 1330 راه اندازی شده است و هم اینک  با 3 پزشک و 3 دندانپزشک، خدمات، پرستاری و بهداشت محیط و تزریقات به دانشجویان، کارمندان و اعضای هیئت علمی دانشگاه خدمات ارائه می کند.