مرکز آموزش عالی دانشگاه بین المللی امام رضا(ع) از مجهزترین مراکز آموزشی است

۲۹ خرداد ۱۳۹۵ | ۱۲:۴۱ کد : ۱۴۰۴۶ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۳۳
دکتر خسروآبادی مدیر پژوهشی و عضو هیئت علمی گروه برق دانشگاه بین المللی امام رضا(ع) گفت: مرکز آموزش عالی آزاد دانشگاه بین المللی امام رضا(ع) از مجهزترین مراکز آموزشی است. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم...
مرکز آموزش عالی دانشگاه بین المللی امام رضا(ع) از مجهزترین مراکز آموزشی است
دکتر خسروآبادی مدیر پژوهشی و عضو هیئت علمی گروه برق دانشگاه بین المللی امام رضا(ع) گفت: مرکز آموزش عالی آزاد دانشگاه بین المللی امام رضا(ع) از مجهزترین مراکز آموزشی است.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر خسروآبادی با بیان گزارشی از فعالیت های مرکز آموزش عالی دانشگاه بین المللی امام رضا(ع)، به معرفی این مرکز پرداخت و عنوان کرد: این مرکز آموزشی با هدف فراهم آوردن محیطی حرفه ای در کنار آموزش های آکادمیک، ایجاد بستری پویا برای آموزش کامل و تخصصی دوره های تکمیلی مورد نیاز صنعت و دانشگاه و نیز افزایش تجربه علمی و عملی دانشجویان و دانش آموختگان تاسیس شده است.
وی عنوان کرد: این مرکز با توجه به ظرفیت های عظیم آستان قدس رضوی و دانشگاه بین‌المللی امام رضا (ع)، ضمن مهیا کردن تجهیزات لازم، دارای فضاهای آموزشی نوین، کارگاه های پیشرفته و کلاس های مجهز، در زمره مجهزترین مراکز آموزشی است.
دکتر خسروآبادی گفت: دوره های مرکز، با حضور استادان مجرب و متخصص از سراسر ایران، تحت نظارت مستقیم دانشگاه بین المللی امام رضا(ع) و با موضوعات متنوع از جمله، زبان های خارجی، فنی و مهندسی، مدیریت و آموزش های سازمانی، معماری و شهرسازی و علوم ورزشی برگزار می شود.
وی با اشاره به ویژگی های این مرکز، بهره مندی از ظرفیت های دانشگاهی و آستان قدس رضوی، صدور مدرک و گواهینامه معتبر، گستردگی و تنوع دوره ها، بازدید از مراکز پیشرفته، نظارت کامل دانشگاه بر آموزش صحیح، دارا بودن فضاهای آموزشی، کارگاهی و آزمایشگاهی پیشرفته را از جمله شاخصه های این مرکز آموزشی دانست.
مدیر پژوهشی دانشگاه بین المللی امام رضا(ع) افزود: این مرکز امیدوار است با ارائه بهترین مهارت ها و با کیفیت ترین دوره های آموزشی، سهم بسزایی در پیشرفت دانشجویان برای ورود به صنعت و پیشرفت کشور ایجاد کند.
وی از برگزاری دوره های ویژه و خاص در این مرکز خبر داد و اضافه کرد: برای نخستین بار در ایران دوره هایی در این مرکز برگزار می شود که اولویت پذیرش در این دوره ها، موسسات آستان قدس رضوی خواهد بود.
دکتر خسروآبادی خاطرنشان کرد: در پایان دوره های آموزشی مرکز، به دانشجویان و دانش پذیران مدرک پایان دوره معتبر اعطا می شود و در برخی از دوره ها با قبولی در آزمون مربوطه مدرک بین المللی ارائه خواهد شد.
وی در پایان با اشاره به تسهیلات ویژه این مرکز تصریح کرد: در این مرکز، تسهیلات مالی ویژه‌ای به خانواده بزرگ آستان قدس رضوی، خانواده معزز شهدا و ایثارگران، دانشجویان و نخبگان علمی، پژوهشی و فرهنگی تعلق می گیرد.