مرحله منطقه‌ای مسابقات دانشجویی قرآن و عترت به میزبانی دانشگاه زنجان برگزار شد

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ | ۱۳:۳۹ کد : ۱۴۰۳۶ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۸۷
مرحله منطقه‌ای مسابقات دانشجویی قرآن و عترت در بخش‌های حفظ، قرائت، ترتیل و تحقیق دختران و پسران به میزبانی دانشگاه زنجان برگزار شد که در این رقابت ها حدود 96نفر از 21 دانشگاه منطقه غرب و شمال‌غرب کش ...
مرحله منطقه‌ای مسابقات دانشجویی قرآن و عترت در بخش‌های حفظ، قرائت، ترتیل و تحقیق دختران و پسران به میزبانی دانشگاه زنجان برگزار شد که در این رقابت ها حدود 96نفر از 21 دانشگاه منطقه غرب و شمال‌غرب کشور با یکدیگر به رقابت پرداختند.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، مراسم اختتامیه این جشنواره با حضور دکتر جمشیدی رئیس دانشگاه زنجان، دکتر بهرامی معاون فرهنگی، دکتر فرجی مدیر فرهنگی، جاهدی معاونت فرهنگی و سیاسی نهادنمایندگی ولی فقیه در دانشگاه و سایر مسئولان دانشگاهی و استانی در سالن همایش های بین المللی غدیر دانشگاه زنجان برگزار شد.
دکتر فرجی مدیر فرهنگی دانشگاه زنجان در مراسم اختتامیه این جشنواره ضمن بیان این مطلب که عمل به کتاب الهی قرآن کریم، بدون قرائت آن ممکن نیست گفت: قرآن کتاب اخلاق است و بهره برداری از آن، عمل به این کتاب آسمانی محسوب می شود.
وی بر لزوم بهره گیری دانشجویان در تمام مقاطع زندگی از قرآن کریم تاکید کرد و افزود: توفیق اخلاق قرآنی داشتن، نعمت بزرگی است که نصیب هر شخصی نمی شود.