مراسم ولادت فرخنده حضرت فاطمه زهرا (س) و تجلیل از مقام زن دردانشگاه بناب برگزارشد

۲۴ فروردین ۱۳۹۴ | ۱۵:۱۲ کد : ۱۴۰۲۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۷۳
در فرخنده سالروز ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا (س) مراسم ولادت فرخنده حضرت فاطمه زهرا (س) و تجلیل از مقام زن ، به همت روابط عمومی دانشگاه بناب و با حضور رئیس، مسئول دفترنهادنمایندگی مقام معظم رهبری در...
در فرخنده سالروز ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا (س) مراسم ولادت فرخنده حضرت فاطمه زهرا (س) و تجلیل از مقام زن ، به همت روابط عمومی دانشگاه بناب و با حضور رئیس، مسئول دفترنهادنمایندگی مقام معظم رهبری دردانشگاه بناب، معاونت آموزشی و پژوهشی، مدیریت اموراداری و پشتیبانی و بانوان کارمند برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکترمجتبی عباسیان رئیس دانشگاه بناب در ابتدای مراسم،  سال دولت و ملت، همدلی و همزبانی را که توسط مقام عظمای ولایت نامگذاری شده را تبریک گفت.
وی درادامه پیروزی تیم مذاکره کننده کشورمان در لوزان سوئیس برابر شش ابرقدرت جهانی را به جامعه دانشگاهی تبریک گفت و اینکه تیم مذاکره کننده ایرانی اجازه ندادند که عزت و شرف ایرانیان پایمال شود و این جای تجلیل دارد.
دکترعباسیان گفت: ما در علم به حدی رسیده ایم که در مذاکرات هسته ای در مقابل قدرت های جهانی رودر رو می نشینیم و ضمن دفاع از حقوق حقه خود آنها را به چالش می کشیم، که این خود نشان از اقتدار ایران و ایرانی است.
 وی افزود: این مذاکرات چه به نتیجه برسد و چه نه، پیروزی از آن ملت بزرگ ایران است.
رئیس دانشگاه بناب در ادامه روز زن را به تمام بانوان زحمتکش شاغل در دانشگاه بناب، اعم از استاد و کارمند، تبریک گفت و عنوان کرد که امسال به عنوان سال فاطمی تعبیر شده است، چرا که شروع سال نو با ایام فاطمیه مقارن شده و همچنین امروز نیز سالروز میلاد فرخنده حضرت فاطمه زهرا (س) می باشد که بایستی به بهترین وجه ممکن ارج نهاده شود چرا که ما هر چقدر از مقام و منزلت مادر و زن تقدیر و تشکر کنیم باز هم کم است.
دکترعباسیان ادامه داد: بودجه امسال دانشگاه بناب تقریبا در وضعیت مطلوبی قرار دارد و لذا در شورای رفاهی کارکنان دانشگاه، مصوبات خوبی را برای امسال داریم، چرا که برنامه اصلی ما در دانشگاه ایجاد محیطی امن و آرام و انتقال آن به خانه های کارکنان عزیزمان می باشد، امیدواریم بتوانیم این آرامش را به حالت پایدار برسانیم.
رئیس دانشگاه بناب درپایان گفت: من از شما همکاران بسیار تشکر می کنم، که هم درخانه به وظیفه مادری و همسری و همچنین مثل یک مرد درسایر کارزارهای اجتماعی نیز فعالیت می کنید و آن چنان که مطلع هستیم دربعضی مواقع حتی دقیق تر ازهمکاران آقا فعالیت می کنید که این جای تقدیر و تشکر دارد.
درادامه مراسم حجت الاسلام و المسلمین نقیان مسئول دفترنهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دردانشگاه بناب، فرا رسیدن سالروز میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و روز بزرگداشت مقام زن را تبریک گفت و افزود: همه ما باید حضرت زهرا (س) درتمامی مراحل زندگی خویش بعنوان اسوه و الگو قرار دهیم.
وی با بیان حدیثی از امام عصر (عج) " حضرت فاطمه زهرا برای من بهترین اسوه و الگو است " اشاره کرد که وظیفه ما نیز به عنوان یک فرد مومن اسوه قراردادن شخصیت والای حضرت فاطمه زهرا (س) درتمامی مراحل زندگی است.
گفتنی است در انتهای مراسم با اهدای لوح سپاس از بانوان زحمتکش دانشگاه بناب تجلیل شد.