مراسم معارفه دانشجویان جدیدالورود مرکز آموزش عالی شهرضا

۱۲ مهر ۱۳۹۳ | ۱۵:۰۷ کد : ۱۳۹۹۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۴۶۴
مراسم معارفه دانشجویان جدیدالورود مرکز آموزش عالی شهرضا با حضور سرپرست مرکز و جمعی از اساتید و کارکنان در محل نهالستان شهرداری برگزارشد.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، دکتر حمیدرضا کریم زاده &...
مراسم معارفه دانشجویان جدیدالورود مرکز آموزش عالی شهرضا با حضور سرپرست مرکز و جمعی از اساتید و کارکنان در محل نهالستان شهرداری برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، دکتر حمیدرضا کریم زاده  سرپرست مرکز آموزش عالی شهر رضا ضمن تبریک شروع سال تحصیلی 94-93 دانشگاه و خوش آمدگویی به دانشجویان و تشکر از انتخاب شهرستان شهرضا و این مرکزآموزش عالی به عنوان دانشگاه محل تحصیل سخنانی را پیرامون تأسیس دانشگاه دولتی شهرضا و روند پیشرفت و توسعه این دانشگاه و رسالت و وظایف دانشجویان ارائه کرد.
وی در ادامه با توجه به تأسیس دانشگاه دولتی شهرضا و متعاقب با آن پذیرش دانشجو در مهرماه 1390، به جایگاه فعلی این دانشگاه در سطح دانشگاه‌های استان اصفهان اشاره کرد و گفت:این مرکز در مقاطع تحصیلی کارشناسی ناپیوسته مهندسی تکنولوژی کامپیوتر (سخت‌افزار و نرم‌افزار) و کارشناسی پیوسته مهندسی برق گرایش الکترونیک و قدرت، مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار و سخت افزار، مهندسی مکانیک و کارشناسی ریاضیات و کاربردها دانشجو می‌پذیرد و تعداد دانشجویان این مرکز در مهرماه سال جاری به حدود 700  نفر رسیده است.
در ادامه برنامه سروان شجاعی مسئول نظام وظیفه ستاد فرماندهی ناجا شهرضا به نکاتی پیرامون نظام وظیفه دانشجویان و قوانین جدید و استفاده از معافیت تحصیلی اشاره کرد.
سپس دکتر محسن جنتی مدیر فرهنگی و اجتماعی مرکز نکاتی را پیرامون  استفاده از سامانه طرح پایش فرهنگی دانشجویان در درگاه www.farhangishu.ir و ایجاد تشکل‌های دانشجویی، کانون‌های فرهنگی هنری و انجمن‌های علمی و حمایت و پشتیبانی از آنها بیان کرد.
گفتنی است برنامه اردوی معارفه دانشجویان جدیدالورد با سخنرانی و نماز جماعت حجت الاسلام انصاری‌پور مشاور مذهبی مرکز آموزش عالی شهرضا پایان پذیرفت.