مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس دردانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری برگزارشد‏

۰۹ مهر ۱۳۹۳ | ۱۱:۱۶ کد : ۱۳۹۸۶ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۹۹
مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور دانشگاهیان و سخنرانی حجت الاسلام قلی پور امام جمعه جویبار دردانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری برگزار شد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، حجت الاسلام قلی پو...
مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور دانشگاهیان و سخنرانی حجت الاسلام قلی پور امام جمعه جویبار دردانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، حجت الاسلام قلی پور ضمن ابراز خوشحالی از حضور دراین دانشگاه گفت: دراین جمع چهره هایی که همرزم شهدا و ایثارگر هستند را می بینم.
امام جمعه جویبار ضمن اشاره به اینکه دفاع مقدس منطق قرآن و جمهوری اسلامی است، گفت: در دین ما آمده که نه ظلم کنید و نه اجازه ظلم بدهید و پاسخ دندان شکن به متجاوز بدهید.
وی افزود: در دفاع مقدس واژه های جهاد، ایثار و شهادت ترجمه عملی شدند.
حجت الاسلام قلی پور درادامه گفت: دلایل پیروزی بر دشمن تا بن دندان مسلح توسط دولت های غربی روحیه شهادت طلبی، ایثار، از خودگذشتگی، وحدت و انسجام ملت و رهبری بی بدیل و، توصیه های هوشمندانه امام خمینی (ره) رهبرکبیرانقلاب و ولایتمداری بوده است.
امام جمعه جویبار گفت: دفاع مقدس جزو دوران طلایی ماست و امروز عزت و افتخار ملت مدیون خون شهداست.
وی همچنین به ابلاغ فرمان مقام معظم رهبری در مورد جهاد مستمر علمی با هدف کسب مرجعیت علمی و فناوری در جهان اشاره کرد و از دانشگاهیان خواست تا آن را سر لوحه خویش قرار دهند و گوش به فرمان رهبری باشند.