مراسم گرامیداشت روز معلم در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری برگزارشد

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ | ۱۶:۳۳ کد : ۱۳۹۷۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۴۵۹
مراسم گرامیداشت روز معلم با حضور اساتید و هیئت رئیسه دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری دراین دانشگاه برگزارشد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دراین مراسم دکتربهمنیار رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و...
مراسم گرامیداشت روز معلم با حضور اساتید و هیئت رئیسه دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری دراین دانشگاه برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دراین مراسم دکتربهمنیار رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری ضمن عرض خیرمقدم به اساتید، و اشاره به دانشجو امانت هستند، گفت: انسانیت در رفتار و گفتار ما تجلی پیدا می کند و از این طریق می تواند نقش موثری بر تربیت قشر دانشجو داشته باشد.
وی افزود: اساتید و همکارانی که دراین مجموعه آموزشی مشغول به کارهستند، جز بهترین ها درمنطقه می باشند ومی توانند الگویی شایسته برای جامعه علمی باشند.
درادامه مراسم حجت الاسلام یزدانی مسئول نهادنمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری ضمن تبریک روزمعلم به اساتید این دانشگاه، معلمی و آموزش و پژوهش را شغلی دانست که دربردارنده طلب مغفرت کل موجودات عالم آفرینش می باشد.
وی افزود: خرد، تفکر، تعقل حلم و بردباری ازجمله خصوصیات بارزی است که یک معلم باید داشته باشد تا بتواند روح اندیشه و خرد جمعی و پژوهش های علمی را به دانشجو منتقل کند.
حجت الاسلام یزدانی تشویق دانشجویان و افزایش اعتماد به نفس و تقویت خودباوری را ، نیروی محرکه جریان علمی کشور دانست.
درپایان مراسم از اساتید نمونه، بازنشسته و ارتقا یافته دانشگاه با اهدای لوح سپاسی تقدیرشد.