مراسم گرامیداشت دانشجویان جدید الورود مرکز آموزش عالی کشاورزی بردسیر

۲۵ مهر ۱۳۹۴ | ۱۵:۲۸ کد : ۱۳۹۵۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۹۷۹
مراسم گرامیداشت دانشجویان جدید الورود مرکز آموزش عالی کشاورزی بردسیر باحضور دکتر نقی زاده رئیس مرکز، دکتر گلکار معاون آموزشی پژوهشی، دکتر مرادی مدیر گروه های تولیدات گیاهی و صنایع غذایی، در مرکز ترویج...
مراسم گرامیداشت دانشجویان جدید الورود مرکز آموزش عالی کشاورزی بردسیر
مراسم گرامیداشت دانشجویان جدید الورود مرکز آموزش عالی کشاورزی بردسیر باحضور دکتر نقی زاده رئیس مرکز، دکتر گلکار معاون آموزشی پژوهشی، دکتر مرادی مدیر گروه های تولیدات گیاهی و صنایع غذایی، در مرکز ترویجی، تحقیقی جهاد کشاورزی شهر بردسیر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در ابتدا دکتر گلکار ضمن خوشامدگویی و تبریک به دانشجویان مطالبی درباره تاریخچه این مرکز  برای دانشجویان بیان کرد.
وی گفت: این مرکز از سال 88-89 با دو رشته شیلات و صنایع غذایی شروع به کار کرده و هم اکنون دارای دو رشته تولیدات گیاهی و صنایع غذایی با 134 دانشجو می باشد.
وی گفت : در سال 1394، 23 دانشجو از طریق کنکور سراسری در این دانشگاه پذیرفته شده که طبق مجوز شورای عالی گسترش وزارت علوم، رشته مهندسی گیاهان دارویی از سال 95 در این مرکز پذیرای دانشجو خواهد بود.
در ادامه معاون آموزشی پژوهشی مرکز آموزش عالی بردسیر گفت: دانشجویان این دانشگاه باید اهداف کوتاه مدت و بلند مدت داشته و از زمان خود استفاده مفید کرده و با برنامه ریزی به این اهداف دست یابند.
سپس دکتر نقی زاده رئیس مرکز آموزش عالی کشاورزی بردسیر سخنرانی خود را با سخنی از امام خمینی (ره) بنیان گذار جمهوری اسلامی آغاز کرد که می فرمایند: "دانشگاه کارخانه آدم سازی است"، و بیان داشت : در دانشگاه بهترین جامعه جوان کشور جمع می شوند و انتظار می رود که بهترین آداب و رسوم و اخلاق رایج بوده تا بهترین انسان های وارسته - مدیر و مدبر-  تربیت شوند.
وی هم چنین در خصوص مشکلات دانشجویی، خوابگاه ها و غذاهای دانشگاه، انجمن پژوهشگران جوان و کار دانشجویی نیز سخنانی بیان کرد.

( ۳ )