مراسم عمومی دید و بازدید نوروزی دانشگاهیان دردانشگاه قم

۱۷ فروردین ۱۳۹۴ | ۱۲:۴۸ کد : ۱۳۹۳۶ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۲۴
مراسم عمومی دید و بازدید نوروزی دانشگاهیان، باحضور مسئولان، استادان، کارکنان و دانشجویان دردانشگاه قم برگزارشد. به گزار ش روابط عمومی وزارت علوم، دراین مراسم حجت الاسلام والمسلمین دکترعسکردیرباز رئیس د...
مراسم عمومی دید و بازدید نوروزی دانشگاهیان، باحضور مسئولان، استادان، کارکنان و دانشجویان دردانشگاه قم برگزارشد.
به گزار ش روابط عمومی وزارت علوم، دراین مراسم حجت الاسلام والمسلمین دکترعسکردیرباز رئیس دانشگاه قم ضمن تبریک آغازسال جدید و شروع مجدد فعالیت های علمی و فرهنگی دانشگاه، با اشاره به نام گذاری سال جدید به نام سال دولت و ملت همدلی و همزبانی توسط مقام معظم رهبری ابراز امیدواری کرد، دانشگاهیان همه تلاش و همت خود را در جهت تحقق این شعار به کار گیرند.
وی افزود: مناسب است تا همه ما، کاستی ها را صمیمانه با یکدیگر در میان بگذاریم و همدلی و سپس همزبانی را درمحیط دانشگاه گسترش دهیم.
دکتردیرباز ضمن تشکر از زحمات دلسوزانه اساتید و کارکنان دانشگاه برجدیت روزافزون در راستای اهداف و وظایف محوله تاکید کرد و گفت: به سهم خود ازهمه عزیزانی که در طول سال گذشته زحماتی را درجهت تعالی دانشگاه متحمل شدند تشکرمی کنم.
همچنین ازتلاش های همکارانی که در روزهای تعطیلات سال نو مشغول خدمت رسانی به دانشگاه بودند بویژه کارکنان حوزه اداری مالی و حراست  تقدیر کرد.
درادامه این مراسم حجت الاسلام و المسلمین دکترکرمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دراین دانشگاه نیز ضمن تبریک سال 1394، سال دولت، ملت؛ همدلی و همزبانی، برتداوم این گونه جلسات که موجب افزایش صمیمت و محبت درفضای دانشگاه می شود تاکید کرد.
وی باتاکید براینکه برنامه های مسجد می بایست طوری تنظیم شود تا حداکثر جامعیت را پیرامون سلیقه های گوناگون دردانشگاه داشته باشد، ازهمه دانشگاهیان جهت مشارکت دربرنامه های مسجد دانشگاه و نمازخانه پردیس دختران دعوت کرد.
وی درپایان با اشاره به درپیش بودن ماه رجب از برگزاری اعتکاف دانشجویان دختر استان درمسجد الغدیر دانشگاه قم و استادان درمسجد امام و دانشجویان در مسجد مقدس جمکران خبر داد.