مراسم عمومی دید و بازدید نوروزی دانشگاهیان دانشگاه قم برگزار شد

۲۲ فروردین ۱۳۹۴ | ۱۶:۴۴ کد : ۱۳۹۳۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۳۲
مراسم عمومی دید و بازدید نوروزی دانشگاه قم  با حضور مسئولان، استادان، کارکنان و دانشجویان در مسجد الغدیر دانشگاه برگزار شد.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین دکتر...
مراسم عمومی دید و بازدید نوروزی دانشگاهیان دانشگاه قم برگزار شد
مراسم عمومی دید و بازدید نوروزی دانشگاه قم  با حضور مسئولان، استادان، کارکنان و دانشجویان در مسجد الغدیر دانشگاه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین دکتر دیرباز، رئیس دانشگاه قم، ضمن تبریک آغاز سال جدید و شروع مجدد فعالیت های علمی و فرهنگی  این دانشگاه، با اشاره به نام گذاری سال جدید به نام سال دولت و ملت همدلی و همزبانی توسط مقام معظم رهبری ابراز امیدواری کرد، دانشگاهیان همه تلاش و همت خود را در جهت تحقق این شعار به کار گیرند.
وی افزود: مناسب است تا همه ما، کاستی ها را صمیمانه با یکدیگر در میان بگذاریم و همدلی و سپس همزبانی را در محیط دانشگاه گسترش دهیم.
دکتر دیرباز ضمن تشکر از زحمات دلسوزانه اساتید و کارکنان دانشگاه بر جدیت روز افزون در راستای اهداف و وظایف محوله تاکید کرد و افزود: به سهم خود از همه عزیرانی که در طول سال گذشته زحماتی را در جهت تعالی دانشگاه متحمل شدند، همچنین از تلاش همکارانی که در روزهای تعطیلات سال نو مشغول خدمت رسانی به دانشگاه بودند به ویژه کارکنان حوزه اداری مالی و حراست تشکر می کنم.  
همچنین حجت الاسلام و المسلمین دکتر کرمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه  نیز در این مراسم ضمن تبریک سال 1394، سال دولت، ملت؛ همدلی و همزبانی، بر تداوم این گونه جلسات که موجب افزایش صمیمت و محبت در فضای دانشگاه می شود تاکید کرد.

وی با تاکید بر اینکه برنامه های مسجد می بایست طوری تنظیم شود تا حداکثر جامعیت را پیرامون سلیقه های گوناگون در دانشگاه داشته باشد، از همه دانشگاهیان جهت مشارکت در برنامه های مسجد دانشگاه و نمازخانه پردیس خواهران دعوت کرد.
وی درپایان با اشاره به در پیش بودن ماه رجب از برگزاری اعتکاف دانشجویان خواهر استان در مسجد الغدیر دانشگاه قم و استادان در مسجد امام و دانشجویان در مسجد مقدس جمکران خبر داد.