مراسم جشن کتاب همراه با تجلیل از مولفین و مترجمین در دانشگاه تبریز برگزارشد

۲۸ آبان ۱۳۹۳ | ۱۰:۰۸ کد : ۱۳۹۰۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۴۰
به مناسبت هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار مراسم جشن کتاب همراه با تجلیل از مولفین و مترجمین دانشکده کشاورزی دردانشگاه تبریز برگزارشد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکترباب اله حیاتی رئیس دانشکده کشاو...
به مناسبت هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار مراسم جشن کتاب همراه با تجلیل از مولفین و مترجمین دانشکده کشاورزی دردانشگاه تبریز برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکترباب اله حیاتی رئیس دانشکده کشاورزی دانشگاه تبریز گفت: دراین مراسم از مولفین برتر در قالب مولف اولین کتاب چاپ شده دردانشکده، مولف با بیشترین عناوین کتب چاپ شده، جوان ترین مولف درسه سال اول خدمت، برترین مولف با بیشترین تعامل گروهی، برترین مولف بازنشسته از لحاظ تعداد کتاب چاپ شده در دانشکده، اولین مولف خانم در دانشکده، مولف خانم شاغل در دانشکده، کتابداران بازنشسته و شاغل دانشکده و در نهایت از دانشجویان کتابخوان دانشکده تجلیل شد .
وی افزود: افتخار ما این است که برای اولین بار در بین دانشکده های این دانشگاه، مراسمی تحت عنوان" جشن کتاب همراه با تجلیل از مولفین، مترجمین، کتابخوان ها و کتابدارها" دراین دانشکده برگزار می شود.  
دکترحیاتی گفت: دراین مراسم از 17 نفراز فعالان عرصه کتاب در دانشگاه تبریز و همچنین از خانواده استاد فقید دکترعلی اصغر موحد دانش به عنوان مولف اولین کتاب چاپ شده در دانشکده و نیز بیشترین عنوان کتاب تجلیل شد.
گفتنی است درحال حاضر دردانشکده کشاورزی تعداد هشت هزارو 235 جلدکتاب فارسی ، 7 هزارو 632 کتاب لاتین و 1894 نسخه پایان نامه به عنوان یکی از منابع اطلاعاتی با ارزش دانشگاه تبریز موجود است.