مراسم جشن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی دردانشگاه حضرت معصومه(س) برگزار شد

۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | ۱۳:۳۰ کد : ۱۳۹۰۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۷۷
مراسم جشن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در دانشگاه حضرت معصومه(س) با حضور کارکنان و اعضای هیئت علمی این دانشگاه برگزار شد.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این مراسم که خانواده کارکنان دانشگاه نیز حضو...
مراسم جشن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در دانشگاه حضرت معصومه(س) با حضور کارکنان و اعضای هیئت علمی این دانشگاه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این مراسم که خانواده کارکنان دانشگاه نیز حضور داشتند، دکتر علی رضا باقری ثالث در سخنانی ضمن تبریک سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به تشریح برخی خدمات نظام جمهوری اسلامی در طول سی و هفت سال گذشته پرداخت.
وی با بیان اینکه رژیم طاغوت رژیمی تحت سلطه بیگانگان بود و آنان در همه امور کشور دخالت می کردند در حالی که یکی از برکات انقلاب اسلامی برخورداری کشور از استقلال کشور در زمینه های مختلف است و هیچ قدرتی به جز مردم حق دخالت در امور کشور را ندارد.
رئیس دانشگاه حضرت معصومه(س) در ادامه پیشرفت های کشور در سال های اخیر در زمینه گوناگون از جمله در حوزه علم و فناوری را از دیگر برکات نظام جمهوری اسلامی دانست و افزود: پیشرفت های کشور در طول سال های اخیر خیره کننده است و در به ثمر رسیدن برجام، سلاح قدرتمند تیم مذاکره کننده در جریان مذاکرات همین پیشرفت های علمی بود.
دکتر باقری ثالث در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به انتخابات پیش رو اظهار داشت: یکی دیگر از ثمرات انقلاب اسلامی برگزاری انتخابات های متعدد در طی این سال هاست و حضور پرشور مردم این انتخابات ها نشان دهنده اقبال مردم به این نظام است.
در ادامه این مراسم حجت الاسلام آخوندزاده مسؤل نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه نیز طی سخنانی ضمن گرامی داشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی همدلی و همراهی مردم و مسؤلان تحت هدایت های مقام معظم رهبری را از ویژگی های بارز نظام در طی دوران حیات خود دانست و اظهار امیدواری کرد: جلوه های این همدلی بار دیگر در جریان راهپیمایی 22 بهمن و دو انتخابات بسیار حساس و با اهمیت پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی به منصه ظهور رسید و مردم قدرشناس کشور دعوت رهبری معظم انقلاب را بار دیگر لبیک گفتند .