مراسم تودیع و معارفه رییس دانشکده مهندسی شیمی دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل برگزارشد

۳۰ مرداد ۱۳۹۵ | ۱۳:۲۴ کد : ۱۳۸۸۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۰۳۸
مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشکده مهندسی شیمی دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل با حضور اعضای هیئت رئیسه واعضای هیئت علمی این دانشکده برگزارشد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکترجواد واثقی امیری رئ...
مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشکده مهندسی شیمی دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل با حضور اعضای هیئت رئیسه واعضای هیئت علمی این دانشکده  برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکترجواد واثقی امیری رئیس دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل با قدردانی از حضور اعضای هیئت علمی گفت: هدف از برگزاری این جلسه هم تکریم و معارفه رئیس دانشکده است و نیز هم اندیشی با اعضای هیئت علمی دانشکده و بهره مندی از نظرات و پیشنهادات شان در راستای پیشبرد اهداف عالیه دانشگاه است.
وی با تشکر و قدردانی از زحمات دکتررحیم پور در مدت 2 سال تصدی مدیریت دانشکده مهندسی شیمی گفت: پیگیری همه مسائل در هر سطح و شرایطی و عدم نگاه به مسائل به عنوان منافع فردی از جمله خصوصیات ایشان است که بسیار سپاسگزاریم.
وی همچنین با تشکر از دکترباکری به جهت قبول مسئولیت گفت: یکی از الزامات موفقیت در دانشگاه حضور تمام وقت می باشد که این حضور به موقع و تمام وقت باعث اشرافیت کامل بر مسائل دانشکده، نیازها، شرایط و اولویت ها می شود.
دکترواثقی امیری گفت: سعی کنید تا از ایده ها و تجارب همکاران بهره مند شوید که همفکری و مشورت علاوه بر حل مسائل باعث دوستی و همدلی بیشتر نیز می شود.
رئیس دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل گفت: توجه به منافع فردی صنفی باید در اولویت آخر باشد، سعی شود تا از پتانسیل دانشجویی بهره بگیرید و حقوق دانشجویان رعایت شود.
درادامه دکتراحمد رحیم پور رئیس سابق دانشکده مهندسی شیمی از رئیس دانشگاه و همه همکاران تشکر و قدردانی کرد و دکتر باکری نیز با تشکر از حسن اعتماد رئیس دانشگاه گفت: امیداورم با همفکری همکاران بتوانیم جایگاه دانشکده را چه امر آموزش و چه در امر پژوهش ارتقا ببخشیم.
گفتنی است این جلسه با هم اندیشی استادان و ارائه نقطه نظرات و اعطای حکم به دکترباکری و اهدای هدایایی به دکتررحیم پور به پایان رسید.

( ۲ )