مراسم تودیع و معارفه رئیس پژوهشگاه حوزه و دانشگاه برگزارشد

۰۷ آبان ۱۳۹۳ | ۱۳:۲۹ کد : ۱۳۸۸۰ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۲۰۱۲
مراسم تودیع حجت الاسلام و المسلمین دکتر سعیدی روشن رئیس سابق و معارفه حجت الاسلام و المسلمین  دکتر حسن آقا نظری  رئیس جدید پژوهشگاه حوزه و دانشگاه  با حضور دکتر وحید احمدی معاون پژوهشی ...
مراسم تودیع و معارفه رئیس پژوهشگاه حوزه و دانشگاه برگزارشد
مراسم تودیع حجت الاسلام و المسلمین دکتر سعیدی روشن رئیس سابق و معارفه حجت الاسلام و المسلمین  دکتر حسن آقا نظری  رئیس جدید پژوهشگاه حوزه و دانشگاه  با حضور دکتر وحید احمدی معاون پژوهشی و فنّاوری وزارت علوم، تحقیقات و فنّاوری، مسئولانی از حوزه علمیه، رؤسای مراکز آموزش عالی استان قم و سایر مسئولین استانی برگزارشد. 
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، دکتر محمدعلی نجفی سرپرست وزارت علوم، تحقیقات فنّاوری با صدور حکمی در مورخ 30مهرماه 1393، حجت الاسلام و المسلمین حسن آقا نظری را به عنوان رئیس پژوهشگاه حوزه و دانشگاه منصوب کرد.
در حکم صادره خطاب به رئیس پژوهشگاه حوزه و دانشگاه آمده است: بایسته است با پیروی از آموزه های اسلامی، مبانی علمی و راهبردهای دولت تدبیر و امید و جلب همکاری همه مدیران، اعضای هیأت علمی و کارکنان گرامی، نقشی شایسته در توسعه پیوند حوزه و دانشگاه، تحقق اهداف نظام علم و پژوهش و نقش آفرینی آن در اقتصاد دانش بنیان و تحقق سند اسلامی شدن دانشگاه ها ایفا نمایید.
گفتنی است حجت الاسلام و المسلمین  دکتر حسن آقا نظری عضو هیئت علمی و  استاد گروه اقتصاد پژوهشگاه حوزه و دانشگاه     است و ریاست  پژوهشکده علوم اجتماعی و  مدیریت گروه اقتصاد این پژوهشگاه  و عضویت در جامعه مدرسین حوزه علمیه قم وامامت جمعه شاهرود را در سوابق خود دارد.