مراسم تکریم از مدیران سابق و معارفه مدیران جدید معاونت فرهنگی و اجتماعی دردانشگاه مازندران

۱۰ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۲:۱۷ کد : ۱۳۸۷۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۴۸۵
مراسم تکریم از مدیران سابق فرهنگی و اجتماعی و معارفه مدیران جدید حوزه معاونت فرهنگی و اجتماعی در دانشگاه مازندران برگزار شد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر محمود دیانی معاون فرهنگی و اجتماعی دان...
مراسم تکریم از مدیران سابق فرهنگی و اجتماعی و معارفه مدیران جدید حوزه معاونت فرهنگی و اجتماعی در دانشگاه مازندران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر محمود دیانی معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه مازندران با اشاره به وجه تمایز انسان با سایر موجودات عالم هستی، فرهنگی بودن انسان را به عنوان وجه بارز و ممیزش اعلام کرد و گفت: خدمتگزاری، تولید محتوا و دادن ایده در حوزه فرهنگ، انسانی ترین کاری است که آدمی می تواند انجام دهد.
وی افزود: در حوزه فرهنگ دینی که هنجار مهم حاکم بر نگاه های ما است، قطعا باید دیدگاه دین را در حوزه فرهنگ لحاظ کنیم و کار فرهنگی باید با هدف پرورش بنده خدا انجام شود و بهترین هدف نهاد فرهنگی باید بندگی کاملا دربست خداوند بودن و دوری از عبودیت غیر خدا باشد.
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه مازندران درباب انتخاب مسئولیت ها و منصب ها با اشاره به آیات کلام الهی و فرمایش حضرت رسول(ص)، گفت: اگر قرار ما زمینه سازی اجرای فرهنگ بندگی خداوند است نیاز به برنامه ریزی فرهنگی داریم.
دکتر دیانی با اشاره به ساختار جدید حوزه معاونت فرهنگی و اجتماعی، این مهم را یک ارتقاء ارزیابی کرد و با اعلام این مطلب که نظارت و ارزیابی برنامه های فرهنگی را در دستور کار داریم، به خصوصیات یک مدیر اشاره کرد و گفت: بهترین مدیر کسی است که مدیر پروری کند.