مراسم ترحیم جان باختگان حادثه منا دردانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر

۱۸ مهر ۱۳۹۴ | ۱۴:۳۲ کد : ۱۳۸۶۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۴۹۴
مجلس ترحیم محمدسعید سعیدی زاده از جان باختگان حادثه منا با حضور دانشجویان، اساتید، پرسنل دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر، جمعی از مسئولان نظامی و انتظامی، امام جمعه آبادان، مدیران اجرائی ادارات شهرس...
مجلس ترحیم محمدسعید سعیدی زاده از جان باختگان حادثه منا با حضور دانشجویان، اساتید، پرسنل دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر، جمعی از مسئولان نظامی و انتظامی، امام جمعه آبادان، مدیران اجرائی ادارات شهرستان های آبادان ،خرمشهر و خانواده های  جان باختگان دراین دانشگاه برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دراین مراسم حجت الاسلام و المسلمین علی ابراهیمی پور امام جمعه آبادان با بیان اینکه مدیریت کعبه و مسجد النبی باید در دست جهان اسلام باشد، گفت: وقوع فاجعه منا غیر منطقی بود.
وی با تأکید بر لزوم حفظ امنیت و حرمت زائران بیت الحرام، افزود: اتفاقاتی که در ایام حج امسال به وقوع پیوست بیان گر این است که حکام آل سعود توان مدیریت حج را ندارند.
امام جمعه آبادان با بیان فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری مبنی بر برخورد خشن و سخت جمهوری اسلامی ایران درصورت بی احترامی حکام آل سعود گفت: سخنانی  نیز که از سوی برخی مسئولان سعودی در مورد ایران گفته می شود خالی از منطق است.
حجت الاسلام محسن شفیعی مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاهای خوزستان نیز دراین مراسم گفت: باید تدابیری اتخاذ شود که مدیریت مناسک حج از دست حکام آل سعود خارج شده و هیئتی مشتمل بر نمایندگان کشورهای اسلامی کارآمد و شایسته مدیریت حج را عهده دار شوند.
گفتنی است مرحوم محمدسعید سعیدی زاده در گروه معارف دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهرمشغول به کار بود.