مراسم تجلیل از کارکنان نمونه در دانشگاه حکیم سبزواری

۱۸ شهریور ۱۳۹۴ | ۱۶:۰۶ کد : ۱۳۸۶۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۱۵
دکترمحمدباقر شیخی مدیرکل اموراداری وزارت علوم درمراسم تجلیل از کارکنان نمونه دانشگاه حکیم سبزواری با بیان اینکه کارکنان دولت نمایندگان دولت درسطح جامعه هستند، گفت: برقراری توازن بین این افراد درحقیقت ...
دکترمحمدباقر شیخی مدیرکل اموراداری وزارت علوم درمراسم تجلیل از کارکنان نمونه دانشگاه حکیم سبزواری با بیان اینکه کارکنان دولت نمایندگان دولت درسطح جامعه هستند، گفت: برقراری توازن بین این افراد درحقیقت به معنای برقراری عدالت درجامعه است.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکترشیخی با بیان اینکه مقام معظم رهبری نسبت به اجرای فرامین اسلامی و اجرای قانون نسبت به کارکنان توصیه‌های زیادی دارند، گفت: کارکنانی که دردانشگاه‌ها فعالیت می‌کنند با دیگر کارکنان دارای تفاوت هایی هستند، چرا که برای اسلامی شدن جامعه باید دانشگاه ‌را اسلامی کرد.
وی افزود: امروز همه کارکنان دولت درسراسر کشور به خاطر سخت کوشی که دارند نمونه هستند و باید از همه آنها تقدیر و تشکر کرد.
دکترشیخی با اشاره به نظام رتبه بندی کارکنان دولت، گفت: این مسئله سبب افزایش انگیزه بین کارکنان دولت درحوزه های آموزش، پژوهش و علوم خواهد شد.
دراین مراسم دکترجواد حدادنیا رئیس دانشگاه حکیم سبزواری با اشاره به اینکه امروز کارکنان و کارگزاران و خدمتگزاران مردم در دولت تدبیر و امید دارای جایگاه ارزشمندی هستند عنوان کرد: امروز سیاست های کشور تغییر کرده و این تغییر سیاست ها سبب شده تا شاهد پیشرفت روزافزون کشور باشیم.
دکترحدادنیا با بیان اینکه امروز خدمات دولت به کشور بیش از پیش افزایش یافته است، گفت: یکی ازمهم ترین دلایل توسعه این خدمات کارکنان دولت هستند که با عشق و علاقه برای رسیدن به نقطه پیشرفت تلاش می کنند.
وی با بیان اینکه امروز منابع انسانی مهم ترین سرمایه برای توسعه فعالیت های یک اداره و یا دانشگاه است، افزود: ما خاضعانه برای افرادی که دراین عرصه تلاش می کنند سر تعظیم فرود می آوریم و بر نقش آفرینی آنها درود می فرستیم.
دکترمحسنی و مهندس سبحانی فر نمایندگان مردم سبزوار درمجلس شورای اسلامی نیز از دیگر سخنرانان دراین مراسم بودند.
دراین مراسم از ۲۰ تن از کارکنان نمونه دانشگاه حکیم سبزواری در حوزه های مختلف تجلیل شد.                     
گفتنی است پیش ازبرگزاری این مراسم، دکتر شیخی درجلسه شورای دانشگاه حضور یافته و پس از بازدید از قسمت های مختلف این دانشگاه، نهالی به رسم یادبود در محدوده طرح یادگار سبز غرس کرد.