مراسم تجلیل از پژوهشگران برگزیده دانشگاه جیرفت برگزار شد

۲۸ آذر ۱۳۹۴ | ۱۲:۵۳ کد : ۱۳۸۴۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۹۹
این مراسم با تقدیر و تجلیل از 23 نفر پژوهشگر برتر در دانشگاه  جیرفت اجرا شد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم،  دکتر برومند رئیس دانشگاه جیرفت در این مراسم ضمن تبریک حلول ماه ربیع الاول ماه ش...
این مراسم با تقدیر و تجلیل از 23 نفر پژوهشگر برتر در دانشگاه  جیرفت اجرا شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم،  دکتر برومند رئیس دانشگاه جیرفت در این مراسم ضمن تبریک حلول ماه ربیع الاول ماه شادی مسلمین و هفته پژوهش اظهار داشت: هفته پژوهش فرصتی مناسبت برای قدردانی از زحمات پژوهشگران است که  در جهت اهداف پژوهشی دانشگاه گام بر می دارند.
رئیس دانشگاه جیرفت از اهمیت کار پژوهشی گفت و افزود: اگر در دانشگاهی کار پژوهشی انجام نشود و اهمیتی به تحقیقات داده نشود رسالت آموزشی دانشگاه هم تحت تأثیر قرار گرفته و پویایی خود را از دست خواهد داد.
وی  با اشاره به اظهارات وزیر علوم در خصوص افزایش اعتبارات پژوهشی دانشگاه  جیرفت در سال آینده گفت: خوشبختانه سیاست دولت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کمک به گسترش فعالیت های پژوهشی است و این مهم در برنامه ششم توسعه دیده شده و مقرر شده سهم پژوهش از درآمدهای ناخالص ملی درسال آینده افزایش داشته باشد که بحمداله کلیات آن نیز به تصویب رسیده است.
دکتر برومند همچنین برحمایت  کم سابقه دانشگاه جیرفت از محققین و پژوهشگران جوان تأکید کرد و گفت: دانشگاه جیرفت حمایت های چشمگیری از پایان نامه های تحصیلات تکمیلی انجام داده و پیشنهاد شده 5 درصد از اعتبارات پژوهشی کل دانشگاه به این منظور اختصاص یابد.