مراسم تجلیل از پژوهشگران برتر سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران برگزار شد

۲۸ آذر ۱۳۹۴ | ۱۲:۵۵ کد : ۱۳۸۳۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۵۱
با حضور رئیس سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران، معاونان و کارکنان ، مراسم تجلیل از پژوهشگران برتر برگزار شد.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در این مراسم دکتر مضطرزاده، رئیس سازمان پژوهش های علمی و...
با حضور رئیس سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران، معاونان و کارکنان ، مراسم تجلیل از پژوهشگران برتر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در این مراسم دکتر مضطرزاده، رئیس سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران با تبریک هفته پژوهش و بزرگ داشت پژوهشگران و محققان اظهار داشت: خوشبختانه فعالیت های پژوهشی و فناوری در سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران روند رو به رشد داشته و با امید به خدا به زودی شاهد حرکت های علمی خوب در این سطح خواهیم بود.
وی ضمن اشاره به عملکرد سازمان در حوزه های مختلف طی ماه های گذشته گفت: خدا را شاکریم که باتوجه به وجود مسائل و مشکلات مالی و اقتصادی که نه تنها در سازمان بلکه در کل کشور نیز وجود داشت توانستیم اقدامات خوب و مهمی را برای پیشبرد اهداف سازمان با کمک و همراهی مقام وزارت و سایر مسئولین و مدیران کشوری و تمامی کارکنان سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران چه اعضای هیئت علمی و چه نیروهای ستادی و پشتیبانی برداریم که این نوید بسیار خوبی برای سال آینده کاری در سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران است.
 معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران با بیان اقدامات انجام شده در این راستا اظهار داشت: از جمله اقداماتی که در این مدت انجام گرفت امکان اخذ بودجه، امکان سنجی و بررسی و پیگیری ادامه روند جذب دانشجویان دوره  ارشد و دکتری برای مراکز تحقیقاتی و پژوهشی از جمله سازمان، بررسی آئین نامه های ارتقای اعضای هیئت علمی و پیگیری ادامه طرح کلان و ملی مرکز تحقیقات پروفسور سمیعی بود.
در این مراسم دکتر صمیمی، معاون توسعه فناوری سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران گزارشی از فعالیت های پژوهشی انجام شده طی ماههای گذشته در حوزه معاونت توسعه فناوری را ارائه داد.
 در پایان مراسم از پژوهشگران برتر، پژوهشکده برتر، دانشجوی برتر و اعضای هیئت علمی که موفق به ارتقای مرتبه علمی خود شده بودند با اهدای لوح سپاس و جایزه نقدی قدردانی شد.