تبریک رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر

۱۸ تیر ۱۳۹۵ | ۱۸:۲۲ کد : ۱۳۸۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۲۵
​دکترمحمد میرزایی رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر پیام تبریکی صادرکرد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، متن کامل این پیام بدین شرح است :  عید ف...
​دکترمحمد میرزایی رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر پیام تبریکی صادرکرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، متن کامل این پیام بدین شرح است : 
عید فطر روز تولد دوباره انسان‌ها و فصل تازه شکفتن ایمان در روح و جان های پاک و بیدار است. عید فطر، عید فطرت های روشنی می باشد که پس از سپری نمودن ماه مبارک رمضان در نخستین روز ماه شوال اجر و پاداش خود را تنها در قرب الهی جستجو می کنند. 
ان شاءاله که لطافت روح و سر زندگی دل و پرهیز از گناه، به یمن مداومت بر ذکر پروردگار منان و پیروی از سنت
 رسول اکرم (ص) در لحظه لحظه حیات و گوشه گوشه وجودمان جاری و ساری شود، چرا که بیتردید سعادت و سرافرازی ابدی از آن کسانی است که همه عمر چون ایام این ماه عزیز، اندیشه عبادت پروردگار منان و خدمتگذاری و مهربانی به خلق او دارند. امید که چنان خلوصی در روزه، نماز و تهجد ما بوده باشد که شایستگی تحصیل قطره‌ای از دریای بیکران رحمت الهی را برخوردار شده باشیم.
حلول ماه شوال و فرارسیدن عید سعید فطر را که یکی از بزرگ ترین اعیاد مسلمین جهان می‌باشد به کلیه مسلمانان بالاخص جامعه دانشگاهی، استادانمعزز و همکاران محترم "دانشگاه تحصیلات تکمیلی و فناوری پیشرفته" صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.
امیدوارم بهره معنوی فراهم آمده در این ماه مبارک ره توشه سایر ایام  زندگی شما باشد.
​​
​​​​​