مراسم بزرگداشت روز کارمند در دانشگاه سمنان برگزار شد

۱۴ شهریور ۱۳۹۵ | ۱۷:۱۷ کد : ۱۳۸۰۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۰۸
آئین بزرگداشت روز کارمند و هفته دولت با حضورکارمندان دانشگاه سمنان در این دانشگاه برگزار شد . به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر عرفانی معاون اداری مالی دانشگاه سمنان در این آئین ضمن تبریک ر ...
آئین بزرگداشت روز کارمند و هفته دولت  با حضورکارمندان دانشگاه سمنان در این دانشگاه برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر عرفانی معاون اداری مالی دانشگاه سمنان در این آئین ضمن تبریک روز کارمند و هفته دولت، به ویژگی های کارمند نمونه و موفق اشاره کرد و گفت : منظم و دقت داشتن در انجام کارها یکی از ویژگی های کارمند خوب است .
وی با بیان اینکه یک کارمند باید کار خود را عاشقانه ودر چارچوب قوانین و مقررات انجام دهد تا به روزمرگی نیفتد افزود : نحوه برخورد با ارباب رجوع و داشتن عفت کلام از دیگر مسائلی است که کارمندان، خصوصا کارمندان دانشگاهی که با قشر جوان سرو کار دارند باید به آن توجه ویژه و خاص داشته باشند .
دکتر عرفانی به مشارکت اداری اشاره کرد و افزود : کارمند خوب ضمن حفظ رفاقت و دوستی با مدیریت دانشگاه از روسا و مدیر بلافصل خود نیز باید تبعیت کند تا آن مجموعه به خوبی و بدون وجود مشکلی پیش رود .
در ادامه این آئین معاون حجت الاسلام رستمیان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه سمنان با گرامیداشت سالروز شهادت شهیدان رجایی و با هنر گفت : عشق به ارزش‌های انقلاب و عشق به خدمت رسانی خالصانه و عاشقانه به مردم باعث ماندگاری و جاودانه شدن شهیدان رجایی و باهنر شد .
وی افزود : این خدمت رسانی خالصانه از سوی این شهیدان به مردم در زمان مسئولیت شان ، درس بزرگی است برای هر فردی در هر مسئولیتی که خدمتش خالصانه باشد و در این بین فقیر و غنی برایش تفاوتی نداشته باشد .
حجت الاسلام رستمیان با بیان اینکه تجلیل و تکریم از این دو شهید والا مقام در کلام و گفتار و در هفته دولت کافی نیست اظهار داشت : همه خصوصا دولتمردان و مسئولان باید پایبند راه آنان باشیم وبه دنبال اندیشه ، جهت گیری ها و اهداف آنان حرکت کنیم و روحیه انقلابی و مردمی مسئولان در این بین حفظ شود .
گفتنی است در این آئین از سه نفر از کارمندان دانشگاه که در سال 95 بازنشسته شدند قدردانی شد .