مراسم بزرگداشت دهه فجر در دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر برگزار شد

۲۱ بهمن ۱۳۹۴ | ۱۶:۰۸ کد : ۱۳۷۹۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۸۶
مراسم بزرگداشت "فجر انقلاب اسلامی" در دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر برگزار شد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این مراسم حجت الاسلام جوانمرزاده مسئول نهاد رهبری دانشگاه علوم و فنون دریایی خرم ...
مراسم بزرگداشت "فجر انقلاب اسلامی" در دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این مراسم حجت الاسلام جوانمرزاده مسئول نهاد رهبری دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر گفت: پیروزی انقلاب اسلامی در آن شرایط که همگان به غیر ممکن بودن براندازی حکومت چند هزار ساله پهلوی و ناتوانی تکیه بر قدرت های شرق و غرب اعتقاد داشتند اتفاق افتاد.
وی تاکید کرد: انقلاب اسلامی ایران تجلی خواست خداست و در جریان انقلاب شاهد پیروزی خداوند بر قدرت‌های برتر جهان بودند.
در ادامه مراسم حجت الاسلام  موسوی فرد امام جمعه شهرستان خرمشهر به تلاش‌های بی نتیجه استکبار جهان برای براندازی این انقلاب اشاره کرد و گفت: با وجود تمام تلاش ها و استفاده از ابزار انقلاب اسلامی در میادین جنگ آنها را مغلوب و نقشه هایشان را نقش بر آب کرد.
وی پیروزی انقلاب اسلامی را نعمتی از سوی پروردگار و برگزاری جشن های مختلف به این مناسبت از مصادیق شکر نعمت و عمل به فرامین قرآن دانست.
امام جمعه شهرستان خرمشهر به مقایسه انقلاب اسلامی ایران با سایر انقلاب های عصر حاضر پرداخت و 3 عنصر رهبری، مردمی و مکتب اسلامی را رمز ماندگاری و مقاومت این انقلاب در برابر استکبار برشمرد.