مراسم افتتاحیه هفته پژوهش درایرانداک برگزار شد

۲۹ آذر ۱۳۹۴ | ۱۳:۰۰ کد : ۱۳۷۸۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۴۴۲
دکتر علیدوستی، رئیس پژوهشگاه ایرانداک در مراسم افتتاحیه هفته پژوهش به ارائه گزارشی از فعالیت‌های پژوهشی ایرانداک پرداخت.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، مراسم افتتاحیه هفته پژوهش ایرانداک  با حض...
دکتر علیدوستی، رئیس پژوهشگاه ایرانداک در مراسم افتتاحیه هفته پژوهش به ارائه گزارشی از فعالیت‌های پژوهشی ایرانداک پرداخت.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، مراسم افتتاحیه هفته پژوهش ایرانداک  با حضور دکتر سیروس علیدوستی، رئیس پژوهشگاه، دکتر ابویی، رئیس مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور و دیگر مسئولان در تالار سخن ایرانداک برگزار شد.
دکتر علیدوستی در این مراسم گفت: ایرانداک در سال های اخیر توجه ویژه ای به امر پژوهش داشته و دو استراتژی پیشبرد و تمرکز را پی گرفته است.
وی با اشاره به این دو استراتژی تاکید کرد: در دو سال گذشته توانستیم 10 استاد جدید جذب کنیم و امیدواریم تا پایان سال تعداد استادان پژوهشگاه به 29 استاد تمام وقت برسد و هیئت اجرایی جذب پژوهشگاه با همکاری مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور راه اندازی شد و فعالیت‌های مربوط به آن به خوبی در حال انجام است.
در ادامه این مراسم دکتر ابویی، سخنرانی خود را با عنوان «تجاری سازی پژوهش‌های حوزه علوم انسانی ـ بازاریابی جهانی» ارائه کرد.
همچنین  سید ابراهیم عمرانی، دبیر و جانشین رئیس شورای تأمین منابع علمی، به بررسی جایگاه و نقش تامین منابع در تجاری سازی پژوهش و بازاریابی داخلی و خارجی پرداخت.
گفتنی است، کلیپی از فعالیت‌های معاونت پژوهش، مرکز اطلاعات و مدارک علمی، دفتر تجاری سازی و دفتر تحقیق و توسعه در این مراسم پخش شد.