مراسم افتتاحیه طرح ضیافت اندیشه اساتید در دانشگاه سیستان و بلوچستان

۳۰ خرداد ۱۳۹۴ | ۱۴:۴۸ کد : ۱۳۷۷۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۷۲
مراسم افتتاحیه طرح ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه سیستان و بلوچستان با حضور استادان دانشگاه در دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار شد.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در آغاز این مراسم دکتر بندانی ریاست دا...
مراسم افتتاحیه طرح ضیافت اندیشه اساتید در دانشگاه سیستان و بلوچستان
مراسم افتتاحیه طرح ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه سیستان و بلوچستان با حضور استادان دانشگاه در دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در آغاز این مراسم دکتر بندانی ریاست دانشگاه با عرض تبریک به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا بخصوص 175 شهید غواص و خط شکن به ایراد سخن پرداخت.
وی طرح ضیافت اندیشه اساتید را که چند سالی است به ابتکار دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه برگزار میشود را فرصتی مناسب دانست و گفت: طرح ضیافت اندیشه به جهت ارتقای سطح معرفتی انجام می شود، در راستای خود شناسی که معمار هستی چگونه انسان را آفریده و به عنوان خلیفه در روی این کره خاکی قرار داده و از آنجایی که فکر و اندیشه در وجود انسان نا محدود است و هر انسانی از این ظرفیت عظیم جهت ارتقا سطح زندگی مادی و معنوی خویش بهره می برد خود نشان دهنده اهمیت برگزاری این طرح معنوی می باشد.
در ادامه این مراسم حجت الاسلام پورذهبی مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه گزارشی از نحوه برگزاری این طرح ارائه کرد و گفت: طرح ضیافت اندیشه از سال 1390 تا کنون همه ساله در دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار شده و تعداد اساتیدی که در سال 94 در این طرح ثبت نام کرده اند را 119 نفر برشمرد که از این تعداد 2 نفر استاد تمام، 78 نفر استادیار، 17 نفر دانشیار و 22 نفر مربی می باشند.