مراسم افتتاحیه سیزدهمین کنفرانس بین المللی زبان وادبیات انگلیسی در دانشگاه لرستان

۲۷ آبان ۱۳۹۴ | ۱۶:۳۲ کد : ۱۳۷۷۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۷۱
سیزدهمین کنفرانس بین المللی زبان و ادبیات انگلیسی صبح امروز در سالن آمفی تئاتر دانشکده علوم پایه دانشگاه لرستان وبا حضور جمع کثیری از استادان ودانشجویان از داخل و خارج کشور آغاز به کار کرد. به ...
مراسم افتتاحیه سیزدهمین کنفرانس بین المللی زبان وادبیات انگلیسی در دانشگاه لرستان
سیزدهمین کنفرانس بین المللی زبان و ادبیات انگلیسی صبح امروز در سالن آمفی تئاتر دانشکده علوم پایه دانشگاه لرستان  وبا حضور جمع کثیری از استادان ودانشجویان از داخل و خارج کشور آغاز به کار کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در این مراسم دکتر عزیزی رییس دانشگاه لرستان با خیر مقدم به حضار و مهمانان حاضر در سالن گفت: زبان توسعه یافته ترین ابزار فکری است که برای برقرای ارتباط بین انسان ها و جوامع انسانی به کار گرفته می شود. امروزه زبان انگلیسی در فعالیت های مالی – تجاری – آموزشی – پژوهشی و علمی سراسر جهان به عنوان ابزار اصلی انتقال مفاهیم بکار گرفته می شود.
دکتر عزیزی در پایان از مجموعه مدیران استان بویژه استاندار لرستان و همکاران دانشگاهی به خاطر حمایت های همه جانبه در برگزاری این کنفرانس تشکر کرد.
سپس دکتر مرادیان دبیر اجرایی این کنفرانس نیز گزارشی از روند اجرایی این کنفرانس ارائه کرد و در پی آن  خانم دکتر مرندی و دکتر فرهادی سخنرانان این کنفرانس مطالب خود را ارایه کردند.
گفتنی است این کنفرانس تا روز پنج شنبه 28ابان 94 ادامه خواهد داشت.