مراسم افتتاح طرح ضیافت اندیشه استادان دانشگاه های استان سیستان و بلوچستان

۲۹ خرداد ۱۳۹۵ | ۱۲:۳۸ کد : ۱۳۷۶۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۶۲
ششمین طرح ضیافت اندیشه استادان دانشگاه های استان سیستان و بلوچستان در تالار امام رضا(ع) دانشگاه سیستان و بلوچستان گشایش یافت.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در این مراسم آیت ا... عباسعلی سلیمانی نما...
ششمین طرح ضیافت اندیشه استادان دانشگاه های استان سیستان و بلوچستان در تالار امام رضا(ع) دانشگاه سیستان و بلوچستان گشایش یافت.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در این مراسم آیت ا... عباسعلی سلیمانی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زاهدان و جمعی کثیری از استادان دانشگاه های استان حضور داشتند.
درآغاز این مراسم دکتر بندانی رئیس دانشگاه سیستان و بلوچستان ضمن عرض خیر مقدم به استادان  و مدعوین حاضر در این مراسم معنوی گفت: چند سالی است که در دانشگاه و همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان طرحی با عنوان ضیافت اندیشه استادان برگزار می شود که از زمان برگزاری تا کنون ثمرات ارزشمندی  را برای دانشگاهیان به همرا ه داشته است.
وی در ادامه افزود: اعضای هیئت علمی دانشگاه در جامعه نقشی اساسی در توسعه دانشگاه تمدن ساز دینی دارند از این رو ارتقای معرفت دینی در کنار دانش افزایی استادان می تواند روند رو به رشدی در کشور ایفا کند.
دکتر بندانی در خاتمه به محوریت طرح ضیافت در این دوره اشاره کرد و گفت: طرح ضیافت اندیشه امسال با محوریت «اقتصاد مقاومتی و تاریخ تمدن سازاسلامی» برگزار خواهد شد که جا دارد ازهمت دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و تلاش های تمامی عزیزان دست اندرکار قدردانی شود.