مراسم اختتامیه سومین گنگره بین الملی فارماکولوژی و علوم دارویی دامپزشکی در دانشگاه شهرکرد برگزار شد

۱۰ خرداد ۱۳۹۵ | ۱۷:۲۷ کد : ۱۳۷۴۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۸۹
مراسم اختتامیه سومین گنگره بین الملی فارماکولوژی و علوم دارویی دامپزشکی در دانشگاه شهرکرد با قرائت بیانیه پایانی به کار خود پایان داد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهرکرد، در این مراسم دکتر سعید حبیبیا...
مراسم اختتامیه سومین گنگره بین الملی فارماکولوژی و علوم دارویی دامپزشکی در دانشگاه شهرکرد با قرائت بیانیه پایانی به کار خود پایان داد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهرکرد، در این مراسم دکتر سعید حبیبیان ، عضو هیئت علمی دانشکده دامپزشکی دانشگاه شهرکرد و دبیر ستاد برگزاری سومین کنگره بین المللی فارماکولوژی و علوم دارویی دامپزشکی ،با تشکر از فعالیت همه عوامل اجرایی این کنگره ، از حضور همه محققان داخلی و خارجی تشکر کرد.
بر پایه این گزارش، در این کنگره، 543 مقاله به دبیرخانه سومین کنگره بین المللی فارماکولوژی ارسال شد، که از این تعداد 243مقاله با موضوعات باقی مانده های دارویی، داروهای گیاهی دامی، واکسن ها و تولیدات بیولوژیک، مکمل ها، سم دارویی و مسمومیت ها، مقاومت دارویی، شیمی درمانی و داروهای ضد سرطان و فارماکولوژی بالینی در شاخه های دام سبک، سنگین، طیور، آبزیان و حیات وحش پذیرش شد.
از برنامه های سومین کنگره بین المللی فارماکولوژی دامی اجرای 12 سخنرانی اصلی، 28 سخنرانی جنبی، 10 سخنرانی تخصصی، برگزاری چهار کارگاه آموزشی و برپایی نمایشگاه تخصصی بود.
در این کنگره علاوه بر محققان داخلی، محققانی از کشورهای آلمان، ایتالیا، استرالیا، تایلند، ترکیه، سودان، پاکستان حضور داشتند.
گفتنی است سومین کنگره بین المللی فارماکولوژی دامی به میزبانی دانشگاه شهرکرد به مدت سه روزبرگزارشد.