مراسم آغازسال تحصیلی 96-95 و پنجاه و نهمین سالگرد تاسیس دانشگاه علوم کشاورزی ومنابع طبیعی گرگان برگزارشد

۱۲ مهر ۱۳۹۵ | ۱۳:۴۲ کد : ۱۳۷۳۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۷۴
مراسم آغاز سال تحصیلی 96-95 و پنجاه و نهمین سالگرد تاسیس دانشگاه علوم کشاورزی ومنابع طبیعی گرگان، دراین دانشگاه برگزار شد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر نجفی نژاد رئیس دانشگاه علوم کشاورزی ومنا...
مراسم آغاز سال تحصیلی 96-95 و پنجاه و نهمین سالگرد تاسیس دانشگاه علوم کشاورزی ومنابع طبیعی گرگان، دراین دانشگاه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر نجفی نژاد رئیس دانشگاه علوم کشاورزی ومنابع طبیعی گرگان دراین مراسم گفت: در مسیر پیشرفت راهی جز کسب علم و دانش وجود ندارد و افراد جامعه باید خودشان را به مهارت ها و دانش مجهز کنند.
وی افزود: شما دانشجویان به عنوان سربازان عرصه علم آموزی نقش کلیدی در مسیر جامعه دارید.
دکتر نجفی نژاد یادآور شد: ما در دانشگاه علوم کشاورزی ومنابع طبیعی گرگان، پاسداری از علم، حفظ و افزایش کیفیت ها را به عنوان اصول مهم در نظر گرفته ایم و به آن پایبندیم.
در ادامه مسئول دفتر نهادنمایندگی مقام معظم رهبری دردانشگاه علوم کشاورزی ومنابع طبیعی گرگان گفت: شما دانشجویان می بایست خوب درس بخوانید و موضوع جهاد کبیر را مدنظر قراردهید که به این معنی است که اطاعت از کفار را قبول نکنید و این در صورتی اتفاق می افتد که شما در مباحث علمی، فرهنگی ،اقتصادی دارای استقلال باشید.
همچنین اجرای گروه تواشیح امیرالمومنین(ع)، پخش کلیپ روند شکل گیری و تاریخچه 59 ساله دانشگاه علوم کشاورزی ومنابع طبیعی گرگان، که توسط روابط عمومی دانشگاه تهیه شده بود و تقدیر از دانشجویان نمونه و نفرات اول و سوم در سیزدهمین المپیاد فرهنگی – ورزشی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور از دیگر برنامه های این مراسم بود.