مراسم آغاز سال کاری جدید در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری برگزار شد

۲۲ فروردین ۱۳۹۴ | ۱۶:۰۹ کد : ۱۳۷۳۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۱۴
مراسم آغاز سال کاری جدید دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری با حضور هیئت رئیسه و کارکنان این دانشگاه برگزار شد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این مراسم، دکتر بهمنیار رئیس دانشگاه علوم کشاورز...
مراسم آغاز سال کاری جدید دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری با حضور هیئت رئیسه و کارکنان این دانشگاه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این مراسم، دکتر بهمنیار رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری ضمن تبریک سال جدید، تکمیل بخشی از دانشکده ها، اجرای اقتصاد مقاومتی از طریق کاهش هزینه های غیر ضروری، راه اندازی آزمایشگاههای مرکزی دانشگاه، ارتباط با صنعت و کاربردی کردن پایان نامه ها را از دستاوردهای سال 93 در دانشگاه برشمرد.
وی با اشاره به تکمیل طرح خانه فرهنگ، ساختمان دانشکده دامی و شیلات، علوم زراعی، شروع ساخت ساختمان علوم پایه را بخشی از کارهای عمرانی سال جاری خواند و افزودت: امیدوارم با کلیه همکاران در طرح جامع دانشگاه مشارکت جدی داشته باشیم.
سپس حجه الاسلام یزدانی مسئول دفتر نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری با بیان اینکه امسال سال همدلی و همزبانی دولت و ملت است اظهار داشت: ظاهرش یک شعار است اما ملزومات بسیار سنگینی دارد و مسائل بسیار جدی اخلاقی در این جمله نهفته است.
وی افزود: تغییر و تحول و دگرگونی احوال در طول سال اتفاق می افتد و ما فقط با خواندن دعای تحویل سال نباید از خداوند بخواهیم در ما دگرگونی ایجاد کند بلکه خود باید در این تحول درونی تلاش کنیم.
حجه الاسلام یزدانی گفت: باید بدانیم تفرقه و دشمنی ریشه در کبر، غرور و خودبینی دارد و باید با آنها مبارزه کنیم تا به هم دلی برسیم. از آنجایی که ما دانشگاه نوپایی هستیم باید در این رقابت علمی، فرهنگی و پژوهشی که در کشور در جریان است تلاش کنیم تا از دیگر دانشگاهها و مراکز علمی عقب نمانیم.
گفتنی است این مراسم با حضور کلیه حاضران بر مزار شهدای گمنام دانشگاه و تجدید میثاق با آرمان های امام شهدا پایان یافت.