مدیر کل مدیریت بحران استان یزد: برگزاری دوره‌های آموزشی مرتبط با مدیریت بحران ضروری است

۱۸ مرداد ۱۳۹۵ | ۱۲:۳۰ کد : ۱۳۶۶۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۰۸۷
هادی هادی‌نسب مدیر کل مدیریت بحران استان یزد در دیدار با دکتر محمدصالح اولیا رئیس دانشگاه یزد، بر برگزاری دوره‌های آموزشی مرتبط با مدیریت بحران و ایجاد کارگروه‌های تخصصی آموزشی و اطلاع‌رسانی مدیریت بح...
هادی هادی‌نسب مدیر کل مدیریت بحران استان یزد در دیدار با دکتر محمدصالح اولیا رئیس دانشگاه یزد، بر برگزاری دوره‌های آموزشی مرتبط با مدیریت بحران و ایجاد کارگروه‌های تخصصی آموزشی و اطلاع‌رسانی مدیریت بحران تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر اولیا در این نشست، بر ضرورت شناسایی اولویت اصلی سازمان مدیریت بحران استان تأکید کرد و افزود: با مشخص شدن اولویت‌ها، باید اتاق فکر متمرکز تشکیل داده  تا طبق اولویت‌ها به نتیجه مطلوب برسیم.
در ادامه هادی هادی‌نسب مدیر کل مدیریت بحران استان یزد با اشاره به عضویت دانشگاه یزد در کارگروه تخصصی آموزش و اطلاع‌رسانی مدیریت بحران، معرفی استادان دانشگاه و استفاده از دیدگاه علمی آنان  در زمینه مدیریت بحران را خواستار شد.
وی همچنین به برگزاری دوره‌های آموزشی مرتبط با مدیریت بحران در زمینه‌هایی نظیر کمک‌های اولیه، اطفای حریق، مانور زلزله و مانور میدانی تاکید کرد.
مدیر کل مدیریت بحران استان ایجاد رشته‌های میان‌رشته‌ای در زمینه مدیریت بحران و پدافند غیر عامل را در دانشگاه‌ یزد ضروری دانست.
گفتنی است در پایان این نشست مقرر شد تفاهم‌نامه‌ همکاری بین دانشگاه یزد و سازمان مدیریت بحران استان منعقد شود.