مدیر کل امور فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم از ارائه تخفیف ویژه برای تهیه بلیت تئاتربه دانشجویان خبر داد

۲۰ آبان ۱۳۹۳ | ۱۲:۱۴ کد : ۱۳۶۴۹ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۸۰۵
مدیر کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم گفت: دانشجویان علاقه مند به تئاتر می توانند از این پس با تخفیف بلیت تئاتررا تهیه کنند. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، دکتر حسین میرزایی با اعلام این خبراظهار داشت...
مدیر کل امور فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم از ارائه تخفیف ویژه برای تهیه بلیت تئاتربه دانشجویان خبر داد
مدیر کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم گفت: دانشجویان علاقه مند به تئاتر می توانند از این پس با تخفیف بلیت تئاتررا تهیه کنند.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، دکتر حسین میرزایی با اعلام این خبراظهار داشت : این تسهیلات در راستای حمایت از کانون های تئاتر دانشگاه ها و دانشجویان جهت تماشای تئاتر فراهم شده و کلیه دانشجویان  اعم از دانشجویان رشته های هنری و دانشجویان سایر رشته ها می توانند از این امکان بهره ببرند.
وی افزود: فاز اول این طرح همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید آغاز شده و نمایش های مختلفی را در شهر تهران پوشش داده  و همچنین فاز دوم این طرح به صورت وسیع تر و با مشارکت کانون های تئاتر دانشگاهی در حال انجام است.
مدیر کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم ضمن تشکر از کارگردان ها و مسئولان سالن های نمایشی که در 2 فاز نخست همکاری داشته اند افزود: از حضور و مشارکت  تهیه کنندگان و کارگردان های تئاتر برای پیوستن به این جریان استقبال خواهیم کرد.
وی در پایان خاطر نشان کرد: دانشجویان علاقه مند، می توانند جهت استفاده از این تسهیلات به کانوهای تئاتر و یا مدیریت های فرهنگی دانشگاه محل تحصیل خود مراجعه کنند و به زودی امکانات خرید بلیت به صورت مجازی نیز برای دانشجویان فراهم خواهد شد .