مدیر مرکز کارآفرینی و مرکز رشد دانشگاه کاشان منصوب شد

۰۹ تیر ۱۳۹۴ | ۱۰:۴۴ کد : ۱۳۶۴۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۲۸
دکتر عباس زراعت رئیس دانشگاه کاشان در حکمی داوود حسنعلیان را به عنوان مدیر مرکز کارآفرینی و مرکز رشد و مشاور رئیس دانشگاه کاشان در امور کارآفرینی منصوب شد.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در حکم رئیس ...
مدیر مرکز کارآفرینی و مرکز رشد دانشگاه کاشان منصوب شد
دکتر عباس زراعت رئیس دانشگاه کاشان در حکمی داوود حسنعلیان را به عنوان مدیر مرکز کارآفرینی و مرکز رشد و مشاور رئیس دانشگاه کاشان در امور کارآفرینی منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در حکم رئیس دانشگاه کاشان خطاب به حسنعلیان آمده است: با عنایت به مراتب تعهد و تجربه جنابعالی به موجب این حکم برای مدت دو سال به عنوان مدیر مرکز کارآفرینی و مرکز رشد و مشاور اینجانب در امور کارآفرینی دانشگاه منصوب می شوید.امید است با تلاش و پشتکار و جلب مشارکت همکاران دانشگاه به ویژه اعضای هیئت علمی و دانشجویان عزیز، در جهت ارتقای کیفی و کمی آموزشی، پژوهشی و فرهنگی و ایجاد زمینه رشد و تعالی هرچه بیشتر دانشجویان عزیز در زمینه کارآفرینی و ترویج آن گام‌های مؤثری بردارید.
وی تصریح کرده است: با عنایت به اینکه رسالت اصلی دانشگاه‌های نسل سوم، کارآفرینی بوده و این موضوع یکی از محورهای اصلی سیاست‌های راهبردی دانشگاه می باشد، ضرورت دارد تحول بزرگی در زمینه ایجاد شرکت‌های دانش‌بنیان، ارتباط با صنعت، توانمندسازی فارغ‌التحصیلان دانشگاه و تبدیل دانش به ثروت، صورت گیرد.
گفتنی است داوود حسنعلیان پنج سال عضو کمیته مطالعات باستان شناسی، فلزکاری و معدن کاری کهن ایران، دو سال رئیس میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری شهرستان نطنز و حدود 9 سال رئیس مرکز کارآفرینی و مرکز رشد اصفهان را در کارنامه خویش دارد.