مدیر تربیت بدنی دانشگاه حکیم سبزواری، جزو مدیران برتر تربیت بدنی دانشگاه های کشور شد

۲۴ اسفند ۱۳۹۴ | ۱۲:۰۵ کد : ۱۳۶۲۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۵۱
دکترمحمدرضا معین فرد مدیر تربیت بدنی دانشگاه حکیم سبزواری در چهل و هفتمین گردهمایی مدیران تربیت بدنی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور که به میزبانی دانشگاه قم برگزارشد، به عنوان یکی از مدیران برتر ...
دکترمحمدرضا معین فرد مدیر تربیت بدنی دانشگاه حکیم سبزواری در چهل و هفتمین گردهمایی مدیران تربیت بدنی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور که به میزبانی دانشگاه قم برگزارشد، به عنوان یکی از مدیران برتر تربیت بدنی کشور انتخاب شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دراین گردهمایی که با حضور دکترمحمد پورکیانی مدیرکل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان، دکتر ریاضی معاون امور دانشجویان داخل سازمان و جمع کثیری از مسئولان تربیت بدنی دانشگاه ها ی کشور دردانشگاه قم برگزارشد، کارشناسان و صاحب نظران در زمینه مسائل مرتبط با حوزه تربیت بدنی دانشگاه ها بحث و تبادل نظر کردند و در اختتامیه از مدیران برتر تربیت بدنی دانشگاه های کشورتقدیر شد.
براساس این گزارش دکترمعین فرد مدیر تربیت بدنی دانشگاه حکیم سبزواری دراین همایش جزو مدیران برتر تربیت بدنی کشور انتخاب شد و لوح تقدیر خود را از دکتر ریاضی معاون اموردانشجویان داخل سازمان دانشجویی دریافت کرد.
دکترمعین فرد ضمن تشکر از مسئولان، کارشناسان حوزه تربیت بدنی، کارمندان و دانشجویان دانشگاه، گفت: بی شک نگاه ویژه و حمایت های خوب دکتر حدادنیا ریاست دانشگاه حکیم سبزواری و دکترانتظاری معاون دانشجویی به حوزه تربیت بدنی و همدلی و همراهی همکاران و کارشناسان این حوزه زمینه ساز کسب این عنوان بوده است.
مدیرتربیت بدنی دانشگاه حکیم سبزواری که خود جزو سخنرانان این گردهمایی بود در رابطه با موضوع سخنرانی خود گفت: این سخنرانی با موضوع بیمه ورزشی دانشجویان بود و درباره مسائلی همچون تعهدات پایین، یک ساله بودن، بروکراسی های اداری طولانی از مشکلات مربوط به بیمه ورزشکاران به بحث و گفتگو با صاحب نظران و مدیران تربیت بدنی و کارشناسان امور بیمه ورزشی پرداختیم.