محکومیت اهانت به ساحت پیامبر اکرم(ص) توسط دانشجویان و کارکنان دانشگاه جامع علمی کاربردی

۲۹ دی ۱۳۹۳ | ۱۲:۲۹ کد : ۱۳۵۸۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۴۵
دانشجویان و کارکنان دانشگاه جامع علمی کاربردی ، در بیانیه ای اقدام توهین آمیز مجله فرانسوی شارلی ابدو و انتشار کاریکاتور موهن از پیامبر اعظم (ص) و توهین به مقدسات مسلمانان را به شدت محکوم کردند.به گزا...
دانشجویان و کارکنان دانشگاه جامع علمی کاربردی ، در بیانیه ای اقدام توهین آمیز مجله فرانسوی شارلی ابدو و انتشار کاریکاتور موهن از پیامبر اعظم (ص) و توهین به مقدسات مسلمانان را به شدت محکوم کردند.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ،  متن کامل این بیانیه بدین شرح است :
سال هاست که از سوی دشمنان اسلام اقدامات ضد اسلامی و افراطی گری به اسم اسلام با حمایت مالی و معنوی صهیونیست‌ها و دولت های غربی صورت می گیرد .
بی شک خشونت و افراط گرایی افسار گسیخته در هر جا و از هر طرفی مذموم ،  نکوهیده و غیر قابل دفاع است، همانگونه که از جرم اهانت یک نشریه به مبانی دین مبین اسلام و پیامبر اعظمش (ص) هم نمی توان گذشت ، لیکن نکوهیده تر ، استفاده از این رویداد برای فضاسازی  علیه پیروان یکی از بزرگترین مکاتب آسمانی است که بلافاصله پس از این حادثه آغاز و همچنان ادامه دارد.
ما دانشگاهیان دانشگاه جامع علمی کاربردی با اشاره به اینکه حرکت شرم آور و دین ستیز نشریه فرانسوی در بازنشر کاریکاتور موهن علیه رسول مهر و رحمت، پیامبر اعظم قلوب تمامی آزادگان جهان و موحدان علی الخصوص مسلمانان عالم را جریحه دار کرد ضمن ابراز تاسف و اندوه مضاعف خود از این هتاکی ها، اعلام می داریم که هیچ گاه در برابر توهین به مقدس ترین مقدسات خود ساکت و بی تفاوت نبوده به هر روشی که در اختیار داریم، در مسیر برملاساختن اهداف شوم دشمنان از تحرکات اخیر می کوشیم.
اساتیدو دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی در پایان این بیانیه ضمن محکومیت هرگونه اعمال تروریستی، اقدام موهن نشریه فرانسوی را در توهین به ساحت مقدس حضرت خاتم الانبیا ، پیامبر اعظم (ص) محکوم کرده واز عموم آزادمردان و پیروان ادیان آسمانی به ویژه علما و نخبگان امت اسلامی خواستند تا در برابر این اقدام وقیحانه موضع گیری کنند.