محقق برتر جشنواره برترین‌های فناوری نانو: اقتصاد مقاومتی وظیفه تامین نیازهای کشور را دارد

۳۰ فروردین ۱۳۹۵ | ۱۶:۲۰ کد : ۱۳۵۷۶ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۰۵۳
عضو هیئت علمی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان  ومحقق برتر جشنواره برترین‌های فناوری نانو  گفت: اقتصاد مقاومتی یعنی هر ایرانی به سهم خود گوشه‌ای از نیازهای کشورش را برطرف ...
عضو هیئت علمی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان  ومحقق برتر جشنواره برترین‌های فناوری نانو  گفت: اقتصاد مقاومتی یعنی هر ایرانی به سهم خود گوشه‌ای از نیازهای کشورش را برطرف سازد هر چند این سهم ناچیز باشد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، حسن کریمی‌مله  در دهمین جشنواره برترین‌های فناوری نانو به عنوان محقق جوان برتر برگزیده شده است.
وی در خصوص برگزاری جشنواره گفت : با توجه به قرار گرفتن ایران در بین 10 کشور برتر نانوی جهان این جشنواره که دهمین جشنواره برترین‌های فناوری نانو بوده به صورت بین‌المللی در کنار گردهمایی بین‌المللی نانوساختارهای دانشگاه شریف در کیش، برگزار شد.
وی در ادامه در مورد فاکتورهای انتخاب افزود: این انتخاب بر اساس فاکتورهای کیفی یک محقق طی یک سال گذشته از جمله تعداد مقالات علمی، ارجاعات علمی دانشجویان تحصیلات تکمیلی، فارغ‌التحصیل‌ها، اختراعات و دیگر فاکتورهای علمی صورت می‌گیرد بر این اساس هر ساله 10 محقق برتر، یک محقق جوان برتر و همچنین آزمایشگاه و فناور برتر تجلیل به عمل می‌آید، بنده با توجه به فعالیت‌های سال گذشته در حوزه نانو امتیاز 2/270 را کسب کرده و به عنوان محقق جوان برتر انتخاب شدم.