محصول پارک فناوری هرمزگان دستاورد برگزیده چهارمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات کشورشد

۱۹ مهر ۱۳۹۵ | ۱۳:۰۳ کد : ۱۳۵۷۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۴۴
محصول پارک علم و فناوری هرمزگان به عنوان دستاورد برگزیده چهارمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات انتخاب شد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، سامانه برنامه ریزی هوشمند عملیات و تخصیص منابع (هنگام) ...
محصول پارک علم و فناوری هرمزگان به عنوان دستاورد برگزیده چهارمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات انتخاب شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، سامانه برنامه ریزی هوشمند عملیات و تخصیص منابع (هنگام)  که توسط شرکت دانش بنیان زمان پردازان اسپادان تهیه شده است با نظر کارگروه علمی این همایش به عنوان محصول برگزیده انتخاب شد.
دکترعلی کورنگ بهشتی مدیرعامل شرکت زمان پردازان اسپادان نیز در این زمینه با اشاره به این محصول گفت: سامانه هنگام به عنوان قدرت بلامنازع سیستم برنامه ریزی و زمان بندی هوشمند در ایران، حاصل سال ها مطالعه و توسعه دقیق قابلیت ها درحوزه های پیشرفته هوش مصنوعی و برنامه ریزی مبتنی بر منابع است که در کنار توسعه و بهبود مستمر و خدمات پشتیبانی مناسب، محصولی مقیاس پذیر، قدرتمند و ارزش آفرین را به مشتریان ارائه می کند. ماموریت اصلی این سامانه برنامه ریزی محیط کار و تخصیص منابع همزمان جهت افزایش بهره وری در واحدهای ستادی و عملیاتی سازمان هاست.
وی افزود: این سامانه دارای ماژول های مختلفی از جمله زمان بندی و تخصیص منابع سرویس های تعمیراتی، برنامه ریزی تولید، برنامه ریزی اقدامات واحدهای ستادی سازمانی  و برنامه ریزی پروژه ها  است.