مجمع صنفی کارکنان دانشگاه صنعتی ارومیه آغاز به کار کرد

۱۰ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۵:۴۷ کد : ۱۳۵۶۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۳۹
با حضور دکتر قادر رضازاده سرپرست دانشگاه صنعتی ارومیه ،انتخابات مجمع صنفی کارکنان این دانشگاه برگزار شد . به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در این مراسم دکتر رضازاده در سخنانی ضمن تبریک روز کارمند با...
با حضور دکتر قادر رضازاده سرپرست دانشگاه صنعتی ارومیه ،انتخابات مجمع صنفی کارکنان این دانشگاه برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در این مراسم دکتر رضازاده در سخنانی ضمن تبریک روز کارمند با تقدیر و تشکر از دست اندرکاران این نشست به تبیین شان و جایگاه مجمع صنفی پرداخت .
سرپرست دانشگاه صنعتی ارومیه در ادامه سخنان خود، تشکیل و فعالیت این محفل پویا را به عنوان بازوی مشورتی هیئت رئیسه و مجموعه مدیران،یک امر مطلوب و گامی رو به جلو دانسته و حضور این مرجع را مایه تصمیم گیری های دقیق و سنجیده توصیف کرد.
وی با بیان اینکه پویایی یک سیستم علمی نیازمند همفکری و هم آوایی همه ارکان و اعضای آن مجموعه دانش بنیان میباشد ، گفت :  تحقق این مهم در قالب تشکیل و فعالیت مجامع و ساختارهای ایده پرداز و تصمیم ساز که از نزدیک  در جریان اهم امور و نیازها میباشند و در کنار مسئولان و مدیران ارشد میتوانند نقشی کلیدی در پاسخگویی به مطالبات بدنه مجموعه ایفا کنند امری حیاتی است .
دکتر رضازاده گفت : بدین منظور دانشگاهیان دانشگاه صنعتی ارومیه نیز با نگاهی مدبرانه و واکاوانه اولین مجمع صنفی کارکنان را تشکیل داده اند .
وی در بخش پایانی سخنان خود ، در تبیین رویکرد مدیریتی در پاسخگویی به مسائل و رویارویی با دغدغه های کارکنان ، مجمع صنفی را یک نهاد تصمیم ساز معرفی نموده و آن را تبلور نیازها و پتانسیل های موجود قلمداد کرد .