مجله بین المللی آنالیز غیر خطی دانشگاه سمنان با ضریب تاثیر بالا در سایت معتبر علمی بین المللی نمایه شد

۲۷ فروردین ۱۳۹۳ | ۱۵:۲۹ کد : ۱۳۵۵۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۵۶۰
<div dir="None">دکترمجید اسحاقی سردبیر مجله بین المللی آنالیز غیرخطی و کاربردهای آن گفت : این مجله با ضریب تاثیر 044/1 در سایت Universal Impact Factor نمایه شد .</div> <div dir="None"><span id="ms-rterangepaste-start"></span><div>به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر اسحاقی با اعل</div></div> ...
دکترمجید اسحاقی سردبیر مجله بین المللی آنالیز غیرخطی و کاربردهای آن گفت : این مجله با ضریب تاثیر 044/1 در سایت Universal Impact Factor نمایه شد .
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر اسحاقی با اعلام این خبر گفت : میانگین ضریب تاثیر ریاضی محض دردنیا شش دهم است که مجله آنالیز غیرخطی دانشگاه سمنان توانست با نمایه شدن در این سایت ضریب تاثیر بیش از یک را کسب کند .
وی افزود : این سایت فقط مجلات معتبر علمی و پژوهشی را نمایه می کند و از یکسال گذشته فعالیت خود را آغاز کرده است .
سردبیرمجله بین المللی آنالیز غیرخطی گفت: مهمترین سایت هایی که مجلات ریاضی در آنها نمایه می شوند انجمن ریاضی آمریکا و انجمن ریاضی اروپاست که مجله بین المللی آنالیز غیرخطی و کاربردهای آن قبلا درهر دو انجمن نمایه شده است .
دکتراسحاقی درادامه گفت: درتلاش هستیم که با پیگیر هایی که درحال انجام است، این مجله درپایگاه های ISI و اسکوپوس هم نمایه شود.
وی با بیان اینکه مجله آنالیز غیرخطی وکاربردهای آن درسطح بین المللی وضعیت مطلوبی دارد افزود: اساتید ریاضی کشورهای اروپایی و آمریکایی مقاله به این مجله ارسال می کنند .
سردبیرمجله بین المللی آنالیز غیرخطی گفت: 30 عضو هیات تحریریه این مجله بین المللی ازکشورهای آمریکایی، اروپایی و ایران هستند و سالی یک شماره شامل دو فصل ازآن چاپ می شود.
دکتراسحاقی از پروفسور راسیاس از کشور یونان به عنوان یکی از اعضای هیات تحریریه فعال این مجله بین المللی نام برد و گفت: سالیانه 20 مقاله در این مجله بین المللی به چاپ می رسد که با توجه به استقبال زیاد اساتید ریاضی محض از این مجله می توان تعداد مقالات چاپ شده را افزایش داد.
گفتنی است، مجله بین المللی آنالیز غیرخطی و کاربردهای آن که مربوط به دانشگاه سمنان می باشد، ازسال 2010 میلادی فعالیت خود را آغاز کرده و تا کنون پنج شماره از این مجله به چاپ رسیده است .

( ۴ )