گسترش همکاری های دانشگاه صنعتی ارومیه با صنایع کوچک شهرک های صنعتی استان آذربایجان غربی

۳۰ دی ۱۳۹۳ | ۱۳:۲۲ کد : ۱۳۴۶۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۲۷۸
درنشست مشترک معاون صنایع کوچک شهرک های صنعتی استان آذربایجان غربی با رئیس دانشگاه صنعتی ارومیه که در محل این دانشگاه برگزار شد ، راهکارها و زمینه های همکاری به منظور تحقق اهداف و برنامه ها مورد بحث و ...
گسترش همکاری های دانشگاه صنعتی ارومیه با صنایع کوچک شهرک های صنعتی استان آذربایجان غربی
درنشست مشترک معاون صنایع کوچک شهرک های صنعتی استان آذربایجان غربی با رئیس دانشگاه صنعتی ارومیه که در محل این دانشگاه برگزار شد ، راهکارها و زمینه های همکاری به منظور تحقق اهداف و برنامه ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت .
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ،در این نشست دکتر قادر رضازاده رئیس دانشگاه صنعتی ارومیه با بیان و تشریح نکات و ایده های کارشناسی در راستای عقد تفاهم نامه مشترک و پتانسیل های موجود دراین دانشگاه ، تلفیق ره آوردها و دستاوردهای علمی و فنی دانشگاه صنعتی ارومیه با شهرک ها و پارک های علم و فناوری را امری مهم و کلیدی به منظور رشد و توسعه هر چه بیشتر جامعه دانست .
 سپس مهندس گشاده دل معاون صنایع کوچک شهرک های صنعتی استان در سخنانی ابراز امیدواری کرد با تشریک مساعی و همگامی دانشگاه صنعتی ارومیه در عقد تفاهم نامه مشترک فی مابین، شاهد رشد و توسعه هر چه بیشتر علمی و فنی در زمینه های مختلف باشیم .
گفتنی است دانشگاه صنعتی ارومیه با نگاهی جامع و دانش محور سعی در گسترش همکاری های اکادمیک با مراکز و قطب های علمی و فنی در سطح استان را دارد