گسترش همکاری های بانک تجارت و دانشگاه شهید باهنرکرمان

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ | ۱۴:۴۹ کد : ۱۳۴۵۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۵۱
ابراهیمی رئیس بانک تجارت شعبه دانشگاه شهیدباهنرکرمان در نشست مشترک مسئولان این بانک با مسئولان دانشگاه شهید باهنر کرمان، گفت: هماهنگی و همکاری بین بانک تجارت و دانشگاه شهید باهنر بی نظیر است. به گزارش ...
ابراهیمی رئیس بانک تجارت شعبه دانشگاه شهیدباهنرکرمان در نشست مشترک مسئولان این بانک با مسئولان دانشگاه شهید باهنر کرمان، گفت: هماهنگی و همکاری بین بانک تجارت و دانشگاه شهید باهنر بی نظیر است.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، نشستی باحضورمسئولانی ازبانک تجارت، مغویی نژاد مدیرامور شعب، یزدانی فر معاون منابع انسانی و پشتیبانی بانک تجارت استان کرمان و ابراهیمی رئیس بانک تجارت شعبه دانشگاه شهیدباهنرکرمان و مسئولانی ازدانشگاه شهیدباهنر، دکترابراهیمی مدیردفتر ریاست و روابط عمومی، مولایی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی، نظری معاون دانشجویی، اسلامی معاون اداری مالی و مدیریت منابع این دانشگاه و حجت الاسلام صباحی رئیس دفاترنهادرهبری دردانشگاه های استان کرمان برگزارشد.
دراین دیدار دکترابراهیمی پس از خوشامدگویی به مهمانان گفت: این نشست را بهانه ای قرار دادیم تا از شما و کلیه مسئولان بانک تجارت به علت اینکه متعهدانه و متخصصانه درطی سال ها همکاری با دانشگاه شهیدباهنر درجهت توسعه و پیشرفت آن تلاش کرده اید نهایت تقدیر را به عمل آوریم. از خداوند متعال خواهانیم که گام های بعدی تان را نیز  قرین پویایی و پایایی بدارد.
درادامه دکتراسلامی ، با تقدیر از همکاری بانک تجارت با دانشگاه شهیدباهنر، ازجمله مساعدت دربازسازی تالار وحدت، ابراز امیدواری کرد که این همکاری ها تداوم داشته باشد.
دکترنظری نیز از کمک های بانک تجارت در پرداخت وام های قرض الحسنه به دانشگاه شهیدباهنرکرمان تقدیر کرده و بیان کرد: با توجه به بضاعت مالی کم دانشجویان از یک سو و البته نیاز مالی اندک آن ها از سوی دیگر، مسلما با عنایت و مساعدت بانک تجارت در پرداخت وام هایی با مبالغ اندک می توان نیاز این عزیزان را مرتفع کرد.
درادامه مغویی نژاد، با قدردانی ازدعوت دانشگاه شهیدباهنر و تدارک این جلسه گفت: بانک تجارت و وزارت علوم ارتباط تنگاتنگی با یکدیگر دارند. استادان و کارکنان دانشگاه به گردن همه مردم حق دارند و این ایجاب می کند که ما بیشتر به دانشگاه توجه داشته باشیم.
وی با تصریح اینکه بانک تجارت تا کنون بخش کوچکی از وظیفه خود را درقبال دانشگاه انجام داده است، افزود: دانشگاه شهیدباهنر یک دانشگاه شاخص و قوی و از دانشگاه های تراز اول کشور محسوب می شود. افراد توانمندی در آن تدریس و تحصیل می کنند که درسطح کشور بسیار مفید خواهند بود. بانک تجارت هم عنایت خاصی به دانشگاه شهید باهنر دارد و درصدد است تا علاوه بر اموراقتصادی، با انجام فعالیت های فرهنگی، ضمن انجام وظیفه، رضایت دانشگاه و دانشگاهیان را جلب کند.
ابراهیمی رئیس بانک تجارت شعبه دانشگاه، نیز ضمن سپاسگزاری از تشکیل این جلسه یادآور شد: درحالی که ایران اسلامی به سرعت قلل پیشرفت، شکوفایی، عزت و عظمت را در می نوردد، دانشگاهیان درسنگر تولید علم و دانش، با استقامت، گذشت و اعتقادی راسخ و سرشار از عشق به ارزش های الهی نقش ارزنده ای را ایفا می کنند و بانک تجارت نیز با دقت نظر در کم و کیف امور به نحو احسن، در جهت ترقی و ابقای اهداف شایسته آنان تلاش می کند.
گفتنی است پس از اتمام جلسه، اعضای حاضر از تالار وحدت دانشگاه بازدید کرده و در جریان و کم و کیف امور قرارگرفتند.