گردهمایی مدیران گروه های معارف اسلامی دانشگاههای استان مازندران برگزار شد

۱۷ تیر ۱۳۹۳ | ۱۵:۴۶ کد : ۱۳۴۰۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۱۴
به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان مازندران ،گردهمایی مدیران گروه های معارف اسلامی دانشگاههای این استان در دانشگاه مازندران برگزار شد.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این...
به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان مازندران ،گردهمایی مدیران گروه های معارف اسلامی دانشگاههای این استان در دانشگاه مازندران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این گردهمایی که با حضور دکتر رنجبران معاون آموزشی و پژوهشی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها و استادان گروه های معارف اسلامی دانشگاه های استان مازندران برگزار شد، دکتر فخرالدین اصغری آقمشهدی سرپرست دانشگاه مازندران به نقش کلیدی گروه های معارف اسلامی اشاره کرد و گفت: گروه های معارف اسلامی با پاسخ گویی به شبهاتی که در ذهن دانشجویان مطرح می شود، نقش مهمی در توسعه فرهنگی در دانشگاه ها دارند.
وی افزود: طرح شبهات و پاسخ گویی به آن از حساسیت و ظرافت خاصی برخوردار است لذا باید مباحث مختلف به گونه ای مطرح شود تا مورد استقبال دانشجویان قرار گیرد.
استاد حقوق دانشگاه مازندران با تاکید برحفظ عقاید شیعی در طرح مباحث خاطر نشان کرد: نقد صحیح و طرح دیدگاه ها و عقاید شیعه در کلاس از مسوولیت های استادان گروه های معارف اسلامی است و باید پاسخگوی شبهات جوانان باشند.