پنجمین کنگره ملی مدیریت ورزشی در دانشگاه رازی برگزار شد

۰۹ خرداد ۱۳۹۵ | ۱۴:۲۵ کد : ۱۳۳۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۳۶
دکترمحمدابراهیم اعلمی آل آقا در مراسم افتتاحیه پنجمین کنگره ملی مدیریت ورزشی با موضوع توسعه اقتصاد ورزش در دانشگاه رازی  گفت: برگزاری این کنگره ملی باعث شده که تعامل خوب و مثبتی بین دانشگاه رازی ...
 پنجمین کنگره ملی مدیریت ورزشی در دانشگاه رازی برگزار شد
دکترمحمدابراهیم اعلمی آل آقا در مراسم افتتاحیه پنجمین کنگره ملی مدیریت ورزشی با موضوع توسعه اقتصاد ورزش در دانشگاه رازی  گفت: برگزاری این کنگره ملی باعث شده که تعامل خوب و مثبتی بین دانشگاه رازی و اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه بوجود آید.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، رئیس دانشگاه رازی در ادامه گفت :  ایران کشوری جوان است، چنین شرایطی یعنی جوان بودن کشور یک فرصت است، اما وجود این همه جوان در کشور دغدغه هایی نیز به همراه دارد که امروزه اصلی ترین آن اشتغال است.
دکتر اعلمی افزود : برنامه ریزی برای جوانان در حوزه های مختلف  اقتصادی، ورزشی، فرهنگی و... اجتناب ناپذیر است و باید دغدغه همه مسئولان باشد .
رئیس دانشگاه رازی گفت: در حال حاضر چهار میلیون و 800 هزار جوان ایرانی در سطح دانشگاه های کشور مشغول تحصیل هستند و این سیل عظیم جوان ها که در دانشگاه ها حضور دارند تنها بخشی از جمعیت جوان کشور است.