کنفرانس بین المللی رباتیک و مکاترونیک در دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی برگزار می شود

۲۲ مهر ۱۳۹۳ | ۱۲:۱۷ کد : ۱۳۳۴۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۳۸
دکتر حمیدرضا تقی راد رئیس دانشکده مهندسی برق دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی از برگزاری دومین کنفرانس بین المللی رباتیک و مکاترونیک در این دانشگاه خبر داد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر تقی راد...
دکتر حمیدرضا تقی راد رئیس دانشکده مهندسی برق دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی از برگزاری دومین کنفرانس بین المللی رباتیک و مکاترونیک در این دانشگاه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر تقی راد اظهار داشت: درحال حاضر تعداد ۳۰۹ مقاله به دبیرخانه همایش ارسال شده است که۴۲ مقاله دارای نویسنده خارجی و سایر مقالات داخلی است و بیش از ۶۰۰ داور بین المللی در ارزیابی مقالات ارسالی همکاری داشته اند.
دبیر اجرائی کنفرانس با اشاره به حضور میهمانان سرشناس داخلی و خارجی در این کنفرانس خاطرنشان کرد: در روز افتتاحیه برخی از مسئولان وزارت علوم، تحقیقات وفناوری نیز حضور خواهند داشت.
رئیس دانشکده مهندسی برق دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی گفت: میزگردهای متنوعی در طول کنفرانس اجرا می شود که با عنوان کلی کلینیک صنعت برنامه ریزی شده است. دراین میزگردها مسائل مربوط به حوزه رباتیک در صنایع برق وکشاورزی به صورت کلی تعریف می شود و امکان برقراری ارتباط مؤثر بین صنعت و محققین را فراهم می سازد.
وی همچنین افزود: نمایشگاهی از فعالیت ها وتوانمندی ها با حضور برخی از شرکت های داخلی در طول ۳ روز کنفرانس برقرار خواهد بود و فرصت مناسبی برای آشنایی بیشتر صنایع مرتبط با توانمندی های دانشگاه های کشور می باشد.
گفتنی است دومین کنفرانس بین المللی رباتیک و مکاترونیک طی در روزهای ۲۳ الی ۲۵ مهرماه در دانشکده مهندسی مکانیک واقع در خیابان ملاصدرا- خیابان پردیس برگزار می شود.