کمک یک میلیاردریالی خیر آموزش عالی به دانشگاه شهرکرد

۲۸ بهمن ۱۳۹۴ | ۱۳:۴۲ کد : ۱۳۳۳۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۹۱
حاج قربانعلی رئیسی خیر حامی آموزش عالی در دیدار با رئیس دانشگاه شهرکرد، با تأمین اعتباری بالغ بر یک ‌میلیاردریال برای تکمیل ساختمان جدید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری این دانشگاه موافقت کرد. به گزارش ر...
حاج قربانعلی رئیسی خیر حامی آموزش عالی در دیدار با رئیس دانشگاه شهرکرد، با تأمین اعتباری بالغ بر یک ‌میلیاردریال برای تکمیل ساختمان جدید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری این دانشگاه موافقت کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکترشایان شامحمدی رئیس دانشگاه شهرکرد به همراه اعضای هیئت رئیسه این دانشگاه با حاج رئیسی خیر حامی آموزش عالی دیدار و گفت‌وگو کردند.
دکترشامحمدی دراین نشست نیت خیرخواهانه خیرین آموزش عالی را برای کمک به دانشگاه شهرکرد تحسین کرد و گفت: نیت پاک خیرین است که کمک های مالی آنها را ارزش می بخشد.
حاج رئیسی درمورد وقف اعتباری بالغ بر یک‌میلیارد ریال برای تکمیل ساختمان جدید نهادنمایندگی مقام معظم رهبری دردانشگاه شهرکرد قول مساعد داد.
گفتنی است این خیرگرامی پیش از این نیز کمک یک میلیارد ریالی به دانشگاه شهرکرد داشت و در اولین گردهمایی ملی خیرین آموزش عالی کشور مورد تقدیر قرارگرفت.