کسب مقام چهارمی تیم فوتسال دانشجویان ایران در مسابقات جهانی اسپانیا

۳۰ تیر ۱۳۹۳ | ۱۶:۱۰ کد : ۱۳۳۲۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۴۳
رقابت های چهاردهمین دوره مسابقات فوتسال قهرمانی دانشجویان جهان با کسب عنوان چهارمی جهان و احراز بهترین بازیکن جهان برای دانشجویان ایرانی به پایان رسید.به گزارش روابط عمومی وزارت ...
رقابت های چهاردهمین دوره مسابقات  فوتسال قهرمانی  دانشجویان جهان  با کسب عنوان چهارمی جهان و احراز بهترین بازیکن جهان برای دانشجویان ایرانی به پایان رسید.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، چهاردهمین دوره رقابت های فوتسال  قهرمانی دانشجویان جهان که با حضور 16 تیم به مدت 8 روز در کشور اسپانیا برگزار شد شب گذشته  با قهرمانی تیم روسیه و کسب عنوان چهارمی تیم ایران به پایان رسید.
در دیدار رده بندی تیم فوتسال دانشجویان ایران در مصاف با تیم بلاروس در وقت قانونی به تساوی ۳ بر ۳ رسیداما در ضربات پنالتی با حساب ۷ بر ۶ مغلوب شد و مقام چهارم را کسب کرد.
 همچنین در  دیدار نهایی که  بین تیم های برزیل و روسیه برگزار شد ، تیم روسیه با نتیجه 8 بر 5 پیروز شد و عنوان قهرمانی این دوره از رقابت ها را به دست آورد.
در پایان این مسابقات تیم روسیه اول شد  و تیم های برزیل ،بلاروس و ایران به ترتیب  رتبه های دوم تا چهارم این دوره از رقابت ها را به دست آوردند.
گفتنی است در پایان این پیکارها بهروز جعفری  از تیم ملی کشورمان از سوی کمیته فنی مسابقات به عنوان بهترین بازیکن شناخته شد.
 
 
 
.